Velikonoční věnečky

Velikonoční věnečky

Vytvořila jsem několik velikonočních věnečků.

První věnec je největší a hodně veselý, je určen na vchodové dveře.

K jeho výrobě jsem kromě plastových vajec, peříček a jablek použila i barevně ladící knoflíky.

Na další dva malé věnečky jsem zakoupila cibuli sazečku a polystyrénové korpusy polepila.

Poslední věneček je v romantickém duchu. Vyfouklá vajíčka jsem polepila ubrousky a slepila tavnou pistolí k sobě, místa spojů jsem ozdobila mašličkami. K věnečku jsem udělala pár vajíček.

56 komentáře k článku: Velikonoční věnečky

 1. Tedy Leni, to je hotová věnečková smršť! Jeden hezčí než druhý! Moc se mi líbí to doladění jarním knoflíky, cibuličky si krásně naskládala a nakonec romantika…
  Měj příjemný den, Helena

  • Helenko, veselý knoflíkový už visí na vchodových dveřích, jeden cibulkový je na stole v kuchyni a druhý jsem darovala, růžičkový je na komodě v obýváku. Děkuji Ti a měj se pěkně.

 2. Děkuji za krásnou podívanou i inspiraci, ten první je opravdu veselý. Ukládám si do paměti na příští rok, i ta zelenožlutá kombinace je velmi příjemná. Cibulkové jsou originální, ještě jsem podobné neviděla a to jsou na Pinterestu věnečky z kdečeho. A ten poslední je skutečně kouzelný. Nádherné, potěšila jsem se hned po ránu. 🙂

 3. Nejvíce mě zaujal věneček přírodní, cibulkový. U posledního však musím obdivovat překrásné kraslice – ty jsou opravdu precizní! Ubrouskování je skvělý nápad zdobení kraslic, krásné.

 4. Všechny jsou hezké, první veselý jarní a ty knoflíky jsou pověstnou tečkou, přírodní sazečkový top a něžná romantika je potřebná.
  Přeji hezké jarní dny, Lenko. J.

 5. Ahoj Leni,
  ty jsi fakt neuvěřitelně šikovná. Moc se mi líbí všechny tři typy věnečků. To s těmi ubrousky by mě nikdy nenapadlo, ale je to tak pěkné. V poslední době se mi v interiéru hodně líbí takovýto romantický styl. Měj se krásně,
  Hanka z ciculka.cz

 6. Leni, to je nádhera. Já věnce neumím, o to víc obdivuji. Krásné jsou všechny, ale ten romantický u mě asi vyhrál. Měj pěkný den.

 7. Také jsem si na dveře udělala velikonoční věnec, ale musím říct, že tvoje jsou opravdu nádherné. Nápad s ubrouskem je skvělý ☺☺☺

 8. Leni, to je krásy!!! Moc se mi líbí nápad s knoflíky.
  A ty ubrouskové, jsou tak romantické. A tak pěkně nafocené.
  Jsi šikovná a nápaditá. Hanka
  hanafeeblog.blogspot.com

 9. Malý věnec z cibulí,
  co se k sobě přitulí,
  cibulka je maličká,
  jmenuje se sazečka.
  Nejkrásnější vintage vejce,
  ta se nedělají lehce.
  Až pojedu na koledu k Lence,
  prohlídnu si krásné věnce,
  dám si u ní utopence.
  Otevře mi milá dáma,
  na hlavě má totiž věnec s knoflíkama.

 10. Leni,já nestačím koukat, věnce máš fakt nádherné a máš skvělé nápady,věnce ze sazečky jsou úžasné 🙂 už jsem taky dělala z kaštanů, slupek z pistácií,látkové atd. asi mě při brouzdání u tebe spadne brada víckrát :-)))))
  Jsi moc šikovná a máš na takové tvoření nadání a cit 🙂
  Posílám pozdravy :-)Alena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *