Tvoření s vnučkami o prázdninách

56 komentáře k článku: Tvoření s vnučkami o prázdninách

 1. To je paráda – ne „jen“ vzít děti na prázdniny, ale nachystat pro ně program, aby je to bavilo a rozvíjelo jejich zručnost, děti je třeba zaměstnat. Moc se mi líbí ty otisky a vyšívání na lepence je bezva nápad. Také jste to krásně dozdobily a nafotila jsi. Leni, když si uvědomím, že jsi k tomu vařila, pak to nádobí, všechno chystala, případně prala … to byla náročná „akce“. Nezbyl tam ještě jeden prázdný diplom? Ten by byl pro Babi Lenku. ☺ ☺
  https://kaleidoskop-podle-hanky.blogspot.com/

 2. Vzalas to, Leni, za správný konec, zabavila a zaměstnala jsi tu roztomilou mládež a předala jim něco ze sebe. Holčiny prožily krásné chvíle se šikovnou babičkou. Jiřina z N.

 3. Srdečně zdravím Leni. Krásně jste s vnučkami tvořily. Jste šikovné holky. Na takové chvíle se vzpomíná i v dospělosti. Měj se moc krásně a opatruj se.

  • Jaruško, já taky ráda vzpomínám na babičku, jak mě učila háčkovat, plíst, vyšívat a nebo šlapat na starém šicím stroji. Jseš hodná, že jses stavila na návštěvu.

  • Danko, ahoj. Překvapilo mě, jak jim šlo vyšívání. Zvolila jsem vyšívání na papír, udělala jsem jim dírkovanou předlohu a jinak si to vyšily úplně sami ! I ta nejmenší…

 4. Takové tvoření holky určitě moc bavilo. Určitě budou šikovné po babičce a ty v nich máš důstojné nástupkyně. Zdravím 😀👍

 5. Wau. Leni máš úžasné nápady a vnučky jsou moc šikovné. Kdo si hraje nezlobí a věřím, že každý výtvor holky potěšil. Nádhera.
  Přeji fajn dny. D.

 6. Všechno to jsou bezvadné nápady! Vnučky si procvičily prstíky 🙂 A i když pršelo, tak vytvořily ještě 3 sluníčka!
  Zdraví Marie

  • Stáňo, baví je to. Šijou se mnou i na stroji. Vezmu je na klín a šijeme… Mě to s babičkou strašně moc bavilo, když šila nebo pletla. Stačilo mi ke štěstí hrát si s krabičkou knoflíků, s odstřižky látek nebo prohlížet klubíčka vln. A zůstalo mě to…L.

 7. Leni, ty si ten diplom opravdu zasloužíš. Vnučky jsou šikovné, ale vymýšlet jim prázdninový program, tak aby se nenudily, to je fuška, to vím. Dívám se, že se na motýlky přišli podívat i ti živí. Moc zdravím. Hela

 8. Leni, ty jsi babička snů. 🙂 Nepamatuji si, že by s námi ty naše tak tvořily. To jsme často dělaly jen s mamkou. Holky to určitě moc bavilo.

  • Nikolko, moje babička neměla na nic takového ani čas. Pořád jen dřela a dřela – velké hospodářství, plno zvířat, pole, zahrady…Proto mě vždycky říkala, že má ráda zimu. V zimě měla čas na pletení, háčkování, čtení knížek… Pá

 9. Leni, kde ty chodíš na takové super nápady? Nedělala jsi někde ve škole či školce? Takovou zábavu bych jako dítě brala, jsi opravdu dokonalá babička;-)

 10. Nádhera, Leni! Věnovala ses holčičkám opravdu skvěle, je na fotkách vidět, jak jsou spokojené a pyšné na své tvoření!
  Přeji hezký večer, Helena

 11. Ahoj Leni,
  moc pěkné tvoření. Hodně se mi líbí ti motýlci, to je opravdu skvělý nápad. kam na tyto nápady pořád chodíš?:-)
  Měj se krásně,
  Hanka z ciculka.cz

  • Hani, ahoj. Něco mě napadne, něco někde vidím… Spíš mám přetlak nápadů v hlavě, někdy kvůli tomu ani nemůžu spát :o):o):o). To už je asi diagnóza… Měj se hezky Hani.

 12. Leni, vy jste tedy tvořily s holkami o stošest 🙂 Vnučky jsou šikovné po babičce 🙂 Je určitě i pro Tebe potěšením, když je to baví, že jo ? Moc se mi líbí motýlci na Motýlím keři a ještě jsi tam zachytila i živého motýlka. . . paráda 🙂

  • Alenko, zdravím. Měli jsme dost špatné počasí, tak se tvoření hodilo. I když by se tvořilo i tak… A motýlkový keř se přímo nabízel jako nástěnka na obrázky s motýlky. Ahoj L.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *