6. narozeniny

6. narozeniny

Anička s Maruškou oslavily šesté narozeniny. Nejsou to sestry, ale narodily se ve stejném roce a stejný měsíc.

K narozeninám jsem jim koupila šaty, které se prodávaly ve dvojici s maličkými šatičkami pro panenku. Moc se mi ten nápad líbil. Nejmenší Adélka sice narozky nemá, ale dostala je taky…

Upekla jsem jim dorty – pro Aničku Minnie, pro Marušku berušku. Můžete se podívat na pár obrázků z oslav…

72 komentáře k článku: 6. narozeniny

 1. Leni, dodatečně oslavenkyním vše nej, nej, nej. Hlavně zdraví a ať si užívají bezstarostných dnů dětství. 💓🍀🎂
  Krásné dorty a parádní šaty pro všechny tři holčičky.
  My babičky jsme od toho, abychom už trochu rozmazlovaly. Od samého počátku dáváme dárek i tomu vnoučeti, které neslaví. Aby mu to nebylo líto. 😀 Občas, když se to sejde, obdarováváme oslavence, plus šest dalších. Radost v dětských očích je ta největší radost.
  Měj hezké a pohodové dny.

 2. Velká gratulace holčičkám💐To je nádherný nápaditý dárek. To určitě holky ocenily. A ty dorty….. 🎂🍰nemám slov. Nádhera !!!!

 3. To je krásný nápad. Všechny určitě tvůj nápad ocenily. A navíc si vzpomenou na dortíky pro mlsné jazýčky. A po čase si to všechno mohou připomenout. Mít takovou babi Lenku je dobré pro jejich život ☺

 4. Lenko, parádní dárky, parádní roky…Vše nejlepší oslavenkyním.To už na ně číhá 1.třída?
  Mít takovou babičku je výhra.
  Já pojedu k mladší vnučce 30.6. a zároveň obě vnučky dostanou něco i za vysvědčení. Letos mám originální dárky, ale zatím nemohu zveřejnit, Jiřina z N.

 5. Leni, všem oslavenkyním přeji všechno nej a přeji i té nejmenší, aby jí to nebylo líto. Dorty jsi upekla krásné a určitě byly moc dobré. Kousek by se mi teď hodil, mám ještě nedopité kafíčko.
  Na fotkách vidím, že i vnučky jsou milovnicemi plyšových medvědů, tak to mám radost.
  Mějte se moc fajn, zdravím 🐻😜

   • Ahoj. Zdravím slečny a přeji všechno nejlepší. Hodně radosti a zážitků s babi Lenkou. Moc krásné a určitě vynikající dorty. Krásné léto všem.

 6. Krásné dorty a ty šatičky jsou skvělý nápad. A jsou moc pěkné. To se oslava vydařila!
  Zdraví Marie

 7. Leni dodatečně děvčátkům všechno nejlepší,ať si všechny tři užívají radosti z dárečků. Jsi ohromná šikulka s těmi dortíky….Miluš

 8. Dýchá to na takovou pohodou jak z jiného mnohem pohodovějšího světa. Možná ze světa dětství. Jedna moje švagrová je velmi pyšná na své dorty s potahovací hmotou, že z ní vytvaruje cokoliv, ovšem v Tobě by měla zdatnou konkurenci. Nádherné děti, dorty i šatičky. 🙂

 9. Leni,holčičky jsou jako panenky a ty krásné šatičky jim sluší,Mně už vnučky vyrostly a tak ztrácím přehled,jaké jsou pro tak malé slečny hezké věci.Je to hezký nápad mít stejné šatičky i pro panenku a nebo medvídka.
  A dort je také úžasný.
  Měj hezké dny

  • Jitko, já zas taky nemám takový přehled. Je toho teď strašně moc na výběr. Ale tahle souprava šatů stejných pro holčičku a zároveň pro její panenku mě padla do oka hned. Děkuju.

 10. Lenko, přeji děvčátkům všechno nejlepší k narozeninám. Líbí se mi šaty, sluší všem třem. A také krásné dorty.

  • Růženko, někdy mě až mrzí, že když byli kluci malí, nebylo k dostání takové pěkné oblečení jako teď. Ale zase kvetla lidová tvořivost, vždycky jsem vymýšlela, aby měly něco pěkného a originálního na sebe. Měj se pěkně.

 11. Kouzelné holčičky, kouzelné šatičky, dortíčky… Leni, je cítit ta láska a radost z takového dne.
  Krásná oslava.
  Přeji krásné dny, Helena

 12. To je krásné! Moc se mi líbí ten beruškový dort a ty stejné šaty, to je skvělý nápad, holkám to moc sluší! Snad jste si tento den užili!

  • Renčo, ahoj. Já jsem se ptala Adélky, té nejmenší, jestli má taky narozeniny (když se gratulovalo její sestře). A ona že jo…Asi by to odsouhlasila, i kdybych se zeptala za týden zas…Moc Tě zdravím.

 13. To je panečku krásný věk! Holčičky si to umějí užívat a Ty, babičko, asi také s nimi. Krásné šatičky a možnost obléknout panenku je dobrý nápad. Dorty přímo parádní. Všechno nejlepší jim přeji!

 14. Oslava jak má být. Krásné dárky, dorty jedna báseň a k tomu tři princezničky.
  Trochu popoždění přeji oslavenkyním všechno nejlepší.
  Hezké dny!
  Hanka

 15. Holčičkám dodatečně přeji vše nejlepší. 🙂
  Oba dorty jsou krásné, dárečky taky určitě udělaly radost.
  Měj hezký den. 🙂

 16. Holčičky jsou kouzelné, moc jim to sluší, vypadají šťastně a tak by to mělo být :).
  Dorty se ti moc povedly, jako dítě jsem nikdy podobný dort nedostala, ale vyžívám se u dětí, i když už jsou větší, nebo i na nás :).

 17. Krásný nápad šaty+šatičky, to se mi také líbí. U nás jsou samí kluci a jen jedna čtrnáctiletá slečna, ta ještě ke všemu na šaty moc není :-). A ty dorty! Leni obdivuji, to bych nikdy nezvládla :-).
  Krásné dny.

 18. Ty šatičky jsou úžasné, holčičkám to moc sluší. Je fajn, že slaví narozeniny takto spolu 🙂 Jinak dnes mi přišel poštou ten brouček, kterého jsem vyhrála, je úžasný, krásná práce, ještě jednou moc děkuji ♥♥♥

  • Eliss, vítám Tě. Holky mají narozeniny ve stejný měsíc, ale gratulovat jsme byli každé zvlášť. Bydlí každá úplně jinde. Jsem ráda, že brouček doletěl v pořádku, ahoj. Lenka

 19. Ahoj Leničko :-)Opět vše jedna paráda ! Nevím, jak máte u vás horko, u nás děsné a i já jsem se pustila do dortu pro mou sousedku. Nepotahovaný, tak to ještě jakžtakž šlo. Ty máš potahované, moc dobře vím, jak se s potahovacími hmotami a marcipánem ve velkém horku pracuje. Nicméně je máš precizně udělané. Už jsem taky dělala na tento způsob dvě berušky, holčičky měly vždy velkou radost 🙂 Určitě měly radost i tvé vnučky a nejen z dortů, ale i z těch šatiček 🙂 Moc prima nápad. Oslavenkyním i já dodatečně přeji jen to nejlepší 🙂
  P.S. Víš to, že já knížku „Tilda a její nápady“ mám doma? A já pořád, proč je mi to tak povědomé :-))

  • Alenko, zdravím.Moc děkuju za zprávu a pochvalu, považuju si toho. Tilda knížky jsou úžasné, kouzelné a já nevím co ještě…Prostě je miluju a můžu si v nich listovat pořád. Je prima, že teď už knížky od T.F. vycházejí v češtině, ty dřívější, co jsem kupovala byly v angličtině. Tak knížky máme, můžeme tvořit, viď. U nás také vedro veliké. Ahoj Lenka

 20. Ahojky Leni,
  to je krása a té radosti. Přeji hodně zdraví i štěstí. Šatičky kouzelné a dort je úžasný, jsi šikula. Prima den.

 21. To je hezké, že se obě holčičky termínově tak „sladily“ a můžou slavit společně. Šaty jsou krásné a moc se mi líbí, že jedny čekaly i na tu třetí mladší, aby nesmutnila. 🙂 Tak krásné narozeniny oběma holkám! Snad si oslavu užily.

 22. Ahoj Leni,
  přeji holčičkám dodatečně vše nejlepší. Dorty vypadají neodolatelně, určitě slavily obrovský úspěch. Ty dvojité šaty se mi jako nápad moc líbí, to je opravdu originální.
  Měj se krásně,
  Hanka z ciculka.cz

 23. Leni tak jsem si to prohlédla no šikulky to jsou děvčata a ty dorty nádheráááááááááááááá také dodatečně gratuluji

 24. Úžasné, úžasné. Děvčata mají tu nejlepší babičku na světě. Všechno jí pod rukama jen kvete. Nádherné dorty a ty šatičky jsou moc pěkné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.