Diář a látky Tilda

Diář a látky Tilda

Nejlepším vánočním dárkem pro mě bylo, že jsme se nakonec vůbec sešli.

Sice jsme měli Štědrý den skoro o měsíc později, ale byl nás plný dům. Po mnoha letech tu byli všichni tři synové a poprvé v životě taky můj táta. Všechny dárky, které jsem pod stromeček dostala, mě potěšily. Ježíšek ví, co mám ráda. Dnes vám chci ukázat dva z nich.

Prvním je diář od Kateřiny Winterové (Herbář). Jak autorka píše, je určen pro všechny milovnice tradic, bylinek a nostalgie po starých časech. Diář je prokládán dobovými texty, pranostikami a krásnými původními obrázky. Darován byl v plechové dóze se stejným motivem ptáčků. K diáři jsem dostala plno samolepek, abych si zápisky v něm mohla pěkně ozdobit.

Druhým dárkem jsou látky Tilda od norské návrhářky Tonne Finnanger ze zimní kolekce Woodland – les. Její látky jsou něžné, nápadité, barevně sladěné a kvalitní. Už se těším, až z nich něco ušiju…

16 komentáře k článku: Diář a látky Tilda

 1. Krásné dárky. Diář jsem sama neměla; ale už jsem ho na nějakém blogu obdivovala.
  Těším se na tvoje šicí tvoření)))
  Hezkou neděli. U nás je aprílové počasí.

 2. Leni, nádhera! I tvá rodina ví, čím tě potěšit…
  Už máš plány, co z látek bude?
  Přeji hezký zbytek neděle, Helena

  • Helenko, jo dárečky byly všechny pro radost a takové, co mám ráda – látky, klubíčka na pletení, knížky …Ještě nevím, co z látek Tilda ušiju, něco vymyslím.

 3. Oba dárky jsou krásné. Těším se až nám ukážeš něco krásného z látek. Znám hlavně panenku Tildu, jednu mám doma.
  Přeji hezké nedělní odpoledne.

 4. Lenko, tak to máš pravdu, nejlepším dárkem je, když se sejde rodina.
  diář je moc krásný. Spojení diáře s krásnými obrázky minulosti nemá chybu. Mně by se taky líbil. Akorát by mi ho bylo líto používat, je to moc velký luxus na mne.
  Látky jsou taky moc hezké, Ty je určitě využiješ. Já bych ráda šila, ale nemám na to prostě buňky. Zkoušela jsem kolikrát, ale nemám na to trpělivost a pečlivost. Takže šiju jen, když je třeba něco opravit nebo když se musí. I tak jsem z toho nesvá, že to není tak, jak bych si představovala. 🙂

  • Lotty, nesmíš být k sobě tak kritická, určitě to není tak hrozný. Tak zas umíš jiné věci – třeba upéct plno určitě báječného cukroví, co jsem viděla na Tvých fotkách a vše krásně zdokumentovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.