Domečky – z látky

72 komentáře k článku: Domečky – z látky

 1. Leničko to je neskutečný,jak jsi šikovná.Prosím tě,napiš mě jestli něco neumíš.Ty na co sáhneš,tak to je luxus.Dana Jsem tvůj pravý opak.Hahaha

 2. Lenko, chtěla jsem zbytky látek využít na patchwork, ale tvé domečky jsou pro mne další inspirací, Jsou nádherné, jsi velice šikovná, to budou úžasné dárečky.

 3. Lenko, to je nádhera. Musím to ukázat vnučce. Je jí 12 a už pár let šije všelijaké věcičky. Tohle se jí bude určitě také moc líbit. Já jsem z domečků unešená. Nevím, co je hezčí, jestli keramika nebo ty šité. Ze všeho čiší radost. Měj se krásně a děkuji za tu nádheru.

 4. Jeden hezčí nežli druhý. Taky jsem je šila předloni kamarádkám jako malé vánoční dárky Mèj se hezky, Pohodové nedělní odpoledne!

 5. Leni, jsou úžasné. Věřím, že udělají každému obdarovanému radost. Ty si vyhraješ, …nádhera.
  Měj krásnou neděli. D.

 6. Leni ty si umíš úžasně vyhrát jak s látkami přízí, keramikou, prostě se vším. Klobouk dolů. Přeji Ti krásné poslední lednové a dny a doufejme, že únor se předvede trochu lépe. Měj se moc hezky.

  • Jaruško, já si hraju moc ráda, odmalička. Mamka mě kolikrát hledala, kde jsem a já seděla v takové veliké skříni a přerovnávala si kousky látek z jedné kupičky na druhou… Děkuju za milou návštěvu.

 7. Ahoj Leni, mám taky moc ráda domečky. A když jsem viděla ty tvé keramické, byla jsem z nich nadšená. A napadlo mě, že jsem dlouho nic netvořila a že bych se mohla posnažit 🙂 Napadly mě šité domečky… a ejhle 🙂 ty už jich máš našito několik a jsou nádherné, jsi velmi zručná a šikovná. Měj se pěkně, přeji i pohodový zbytek neděle. Alena

  • Jé, Alenko, ahóóój. To jsem ráda, že jsi se ozvala ! Tak to se těším na ty Tvoje domečky. Já taky šiju další, střídám to s háčkování, pletení a tak… Mám velikou radost z Tvé návštěvy. Lenka

 8. Leničko, ach, ty jsou nádherné. Stále a stále se kochám. Jsi moc šikovná, na co sáhneš, to se daří a to je moc dobře. Takové krásné pohlazení v dnešním ufičeném dní.
  Přeji vše dobré.

  • Bohunko, děkuji moc. Když tvořím, zapomenu na celý svět, na všechna trápení, svoje i ostatní… Včera fučelo strašně, slyšela jsem pořád hasiče. Ahoj

 9. Leni, tato tvorba je moc hezká, tak moc chválím. Určitě je toto šití domečků snazší a dostupnější, než keramika, kdo to zkoušel, ví co myslím. Také pro toho, kdo se chce učit šít na stroji je taková tvorba jako stvořená, jsou tam většinou rovné linie a využijí se zbytky látek. Kdo má dorůstající slečny, v zimě se mohou také zapojit a získají zručnost v šití. Šití zdar!
  Nápad výborný a inspirace pro zájemce. Ať se Ti daří a hlavně zdravíčko přeji. ☺

  • Hani, zdravím. Naše Jani, přítelkyně syna taky šije, chodí na kurz šití a je to šikulka. Dostala jsem od ní obal na knihu a kosmetické tamponky na odlíčení v krásném sáčku, vše ušila. Děkuju za pochvalu, považuju si toho.

 10. Leni,obdivuji domečky jsou nádherné.Ale ta piplačka.Ač jsem měla celý život jako koníček šití,tohle bych nedokázala.Teď už vůbec.Zašívám v ruce háčkované polštářky a mám od jehly rozpíchané prsty.Jak se mi třesou ruce,místo do látky píchnu do prstu.Ach,jo.
  Měj se hezky

  • Jituš, jsem ráda, že se Ti domečky líbí.Ty krásně fotíš i háčkuješ ! Líbí se mi to moc. Mně se jednou povedlo prošít si prst na šicím stroji, to byla bolest ! Měj se taky hezky. Lenka

 11. Lenko, o tom, že domečky potěší není pochyb. Pamatovala jsi i na květiny v oknech, kliky u dveří i na černou kočku. Máš fantazii a umíš si vyhrát 👍 Hezký zbytek neděle, zdravím 😉

 12. Domečky jsou to, milá Lenko, jeden hezčí než druhý a tolik života! Ta kočka nemá chybu. Jsi nádherně tvořivá a nápaditá bytost, s tolika dovednostmi jistě všude oblíbená. Moc tě obdivuji, ale to ty víš.Jiřina z N.

  • Jiřinko, ahoj. Přečtu si to ještě pětkrát, jak se to hezky čte… A mně bylo zrovna včera tak zle a smutno jak dlouho už nebylo. A pak přijdou takové milé komentáře… Děkuju !!!

 13. Stojí, stojí domeček,
  v tom domečku stoleček.
  Bydlí tam tři holčičky,
  roztomilé kočičky.
  A když svítí sluníčko,
  dostanou chuť na mlíčko.
  A pak se jen radujou,
  každá misku vypijou.

 14. Tohle umění a jeho ztvárnění jsem ještě nikde neviděla. A využití třeba knoflíčků! Mám jich doma plné hrnky. Zkusím popíchnout „vnučku“ Ivanku, zrovna na tohle může být šikovná. Díky za inspiraci a pohled na úžasné domečky ☺ ♥

  • Kitty, to je fajn, že Tvoje vnučka taky tvoří. To je mi sympatické. Knoflíčky já mám moc ráda, hlavně ty staré, perleťové a nitěné … Ráda se v nich hrabu. Posílám pozdrav. L.

 15. Lenko, to jsou kouzelné, něžné domečky. Takové dárky potěší a udělají velkou radost.
  Obdivuji Tvoji nápaditost a kreativitu.
  Měj hezké tvořivé dny.

 16. Tak to je neskutečná nádhera,šít není tak těžké,ale mít takovou fantazii ,nápady a zručnost,to je na vyznamenání…Jsi velká šikulka…

  • Jani, zdravím. Děkuju za pochvalu. Plán byl naplnit vatelínem s levandulí. Nevím, kam jsem dala usušenou levanduli, tak tahle várka byla jen s vatelínem :o):o):o). Ahoj.

 17. Ahoj Leni,další krásná inspirace.Jsi moc šikovná a nápaditá.Moc zdravím a už se těším na další inspiraci.Iveta

 18. Leni tak to je nádhera krásné nápady máš jsi moc šikovná obdivuji moc tvoji tvorbu děkuji za krásnou podívanou hezké dny přeji a budu se zase těšit na další tvorbu..

 19. Domečky roztomilé a pečlivě vypracované. Náplň je možná lepší bez levandule, dají se i vyprat. Ráda bych se zeptala, zda růžičky na okénka vyrábíte sama ze stuhy? Všimla jsem si jich už na zrcadle v domečku. Já momentálně šiju povláčky do psího pelíšku, tam se na detaily a přesnost moc nehledí, ale ta pohoda když je čistě povlečeno, hned rádi zalehnou. Pejsci jsou moje velká radost a vzpruha.
  Zdravím Dagmar

  • Dášo, moc zdravím. Tak to se pejsci mají, že mají tak starostlivou maminku. Já jsem koupila teď dárek pod stromeček našemu Kumíkovi, pejskovi přítelkyně mého syna. Kumík je taky naše velkà radost. Domečky jsou plněné jen vatelínem. Maličké růžičky na okna jsem kdysi koupila, mám jich celou krabičku. Ano, v domečku na zrcátku jsou ty samé. Máte postřeh ! Navrhuji tykání, ju ? Děkuju za milou návštěvu a zdravím pejsky. L.

 20. Leni, jsou kouzelné a takový dáreček musí potěšit úplně každého. Máš je krásně vypracované, ty detaily… Nádhera!
  Přeji příjemný den. Helena

 21. Leni, to je nádhera. Chválím Tě, jako předchozí pisatelky. Tvé výrobky jsou moc milé, hned zlepší náladu. M.

 22. Leni, už kolikrát jsem se na domečky chystala a tys je zase vyladila do dokonalosti.
  Budeme mít v zámku Valentýnský jarmark, tam by se určitě taky líbily.
  Tak ať tě tvoření dál baví.

 23. Leni, pomyslně smekám kloubouk. Nádherné domečky. Jsi fakt nápaditá, šikovná.Moc se mi líbí. Tak to tedy já s jehlou nejsem kamarád hihihi. Prima dny.

 24. Ahoj Leni,
  neustále mě fascinuje, jaké máš nápady a jak jsi kreativní.

  Měj se krásně,
  Hanka z ciculka.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.