Po delší odmlce se zase hlásím s novým tvořením. Tentokrát jsem háčkovala medvídka – hračku z navlékacích kroužků pro jedno miminko a ráda vám ho ukážu :







Pokaždé se mě také nedaří, čumáček jsem předělávala třikrát a jednu chvíli to vypadalo, že místo medvídka bude prasátko :o):o):o).

Zdravím Leni, jsi studnic e nápadů, paráda ⚛ ღ ♥
Leni děkuju, je to dárek. Pozdravuju, Lenka
Méďa je roztomilý. ♥
Jarmilko teď už jsem spokojená, i když to jednu chvíli vypadaalo, že z toho vznikne prasátko :o). Lenka
Krásná a čistá práce, Leni 👌 Medvídek je milý. Chválím i dekorace okolo. Mám radost, že jsi zpět 🍀🩷 Měj se pohodově 🍀🥰
Je nad slunce jasný,
že je medvěd krásný,
a navíc je zelený,
od Lenky pletený(háčkovaný🐻).
Evi ahoj, pořád tam ta láska k zelené je :o). Pa Lenka
Alenko děkuju pěkně, Lenka
Lenko opět nádherná práce. Moc zdravím a přeji pohodové dny 🍀
Marti mám z medvídka radost, snad se bude líbit je to dárek… Lenka
Leni, to je nádhera!!!
Leni děkujuuuuu,. Mávám, Lenka
Šikovné využití navlékacích kroužků. Na co se používají? Nemám zkušenost, budu vděčná za radu. Vánoce se už blíží a „dárků není nikdy dost“ 🥰
Ahoj Kitty, medvídek je hračka. Kroužky děti navlékají na kužel podle barev a velikosti. Hračka se prodává z plastu, já jsem vše uháčkovala ( = kužel, hlavu medvídka, navlékací kroužky). Měj se hezky, Lenka
Lenko, moc hezké, včetně barevného sladění.
Měj se hezky
To je zas tak bezvadná hračka! a ty barvy! Moc se mi líbí!
Zdraví Marie
Leni, medvídek je kouzelný a barevně povedený. Moc se mi líbí. A co mě dostalo i háčkování stojánek. Měj hezký červen. J
Leni,to je krásný méďa.Vždy obdivuji tvé nápady.Háčkuji moc ráda,ale teď nemám žádnou inspiraci.Sice máme v rodině malého chlapce,ale toho už zajímají autíčka.
Hezký začátek nového měsíce.
Ahoj Leni, medvídek je nádherný , opět skvělá kombinace barev a dekorace. Líbí se mi i ten polštářek . Máš skvělé nápady a zlaté ručičky.
Leni, měj se krásně. Jana
Leni, nádhera! Naprosto profi práce! A nádherně volené barvy!
Z rukou ti padají skvosty!
Měj hezké dny, Helena
To je bezvadný nápad. Moc krásně jsi to vymyslela. Perfektní hračka.
Měj se moc hezky !
Hanka
Bezvadný nápad. Parádně jsi to vymyslela. Perfektní hračka!
Měj se hezky !
Hanka
Tak to je opravdová nádhera
Leni, jsem moc ráda, že už jsi zpátky, už jsem měla starost, co je s tebou Chybělo mi tvoje tvoření, tak teď už zase můžu obdivovat. Medvídek je moc povedený, další super nápad a barvičky jsi zvolila skvěle. Měj se hezky, moc zdravím, pá 😉🍀
ten je krásný….Sv.
V první chvíli jsem myslela, že je to ten plastový, obháčkovaný. Teď vidím i háčkovaný kužel, je to povedené, hezké barvy, šikovné ruce. Uvidíme se letos v Brandýse, už se mi to blíží…?
Dagmar
Tak tohle je majstrštyk. Úplně vidím ty moje maluše jak si s ním hrají a milují ho.
Nádhera.
Tak nevím, kdo měl z tak krásného medvídka větší radost, zda děťátko nebo maminka. Alena
Medvídek potěší mrňouska i maminku, ta nemusí nutit děťátko procvičovat jemnou motoriku. Mrňousek se po medvídkovi bude sápat sám a kroužky navlékat na kužel. Nápad na 5x*. Musím si postěžovat: Leničko pokud sem delší dobu nejdeš, tak mnohé z nás mají o Tebe starost….prosím aspoň napiš ….nemám čas, ale jsem v pořádku….a jeden je hned klidnější…Míla
Teda, tak ten je ale krásný 👏👏👏
Leni zdravím máš to moc hezké šikulko líbí se mi to ten čumáček je hezký opatruj se a hezký víkend přeji já jedu na dovolenou tak se pak podívám no nové věci děkuji moc..
Leni,medvídek se podařil,je krásný,,uděla děťátku i mamince radost..🐻
Leni, moc krásný dárek. Ostatně jako u tebe vždy krásně tvoříš. Měj se hezky.
Líbí. Moc.