Háčkovaný medvídek z navlékacích kroužků

34 komentáře k článku: Háčkovaný medvídek z navlékacích kroužků

  1. Krásná a čistá práce, Leni 👌 Medvídek je milý. Chválím i dekorace okolo. Mám radost, že jsi zpět 🍀🩷 Měj se pohodově 🍀🥰

  2. Šikovné využití navlékacích kroužků. Na co se používají? Nemám zkušenost, budu vděčná za radu. Vánoce se už blíží a „dárků není nikdy dost“ 🥰

    • Ahoj Kitty, medvídek je hračka. Kroužky děti navlékají na kužel podle barev a velikosti. Hračka se prodává z plastu, já jsem vše uháčkovala ( = kužel, hlavu medvídka, navlékací kroužky). Měj se hezky, Lenka

  3. Leni, medvídek je kouzelný a barevně povedený. Moc se mi líbí. A co mě dostalo i háčkování stojánek. Měj hezký červen. J

  4. Leni,to je krásný méďa.Vždy obdivuji tvé nápady.Háčkuji moc ráda,ale teď nemám žádnou inspiraci.Sice máme v rodině malého chlapce,ale toho už zajímají autíčka.
    Hezký začátek nového měsíce.

  5. Ahoj Leni, medvídek je nádherný , opět skvělá kombinace barev a dekorace. Líbí se mi i ten polštářek . Máš skvělé nápady a zlaté ručičky.
    Leni, měj se krásně. Jana

  6. Leni, nádhera! Naprosto profi práce! A nádherně volené barvy!
    Z rukou ti padají skvosty!
    Měj hezké dny, Helena

  7. Leni, jsem moc ráda, že už jsi zpátky, už jsem měla starost, co je s tebou Chybělo mi tvoje tvoření, tak teď už zase můžu obdivovat. Medvídek je moc povedený, další super nápad a barvičky jsi zvolila skvěle. Měj se hezky, moc zdravím, pá 😉🍀

  8. V první chvíli jsem myslela, že je to ten plastový, obháčkovaný. Teď vidím i háčkovaný kužel, je to povedené, hezké barvy, šikovné ruce. Uvidíme se letos v Brandýse, už se mi to blíží…?
    Dagmar

  9. Medvídek potěší mrňouska i maminku, ta nemusí nutit děťátko procvičovat jemnou motoriku. Mrňousek se po medvídkovi bude sápat sám a kroužky navlékat na kužel. Nápad na 5x*. Musím si postěžovat: Leničko pokud sem delší dobu nejdeš, tak mnohé z nás mají o Tebe starost….prosím aspoň napiš ….nemám čas, ale jsem v pořádku….a jeden je hned klidnější…Míla

  10. Leni zdravím máš to moc hezké šikulko líbí se mi to ten čumáček je hezký opatruj se a hezký víkend přeji já jedu na dovolenou tak se pak podívám no nové věci děkuji moc..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.