Kumík – 12. narozeniny

Kumík – 12. narozeniny

Dlouho už tady nebyl příspěvek o Kumíkovi.

Stále je to hodný a pohodový pejsek, milujeme ho. S rodiči hodně cestuje, i s ČD.

Takhle jsem ho fotila na chalupě před třemi roky, jak si hezky spinká na polštářku. Fotografii jsem tehdy nechala zvětšit na plátno. Na druhé fotce je letos na stejném místě i s obrazem.

Se svojí milovanou maminkou

Letos Kumík oslavil 12. narozeniny. Gratulujeme mu stejně jako ostatním členům rodiny :o). Na fotografiích je část dárečků (a část párků, některé již ochutnal…). A prasátko, protože je sbírá. Od maminky v Praze dostal také tradičně psí dort. Přejeme mu hlavně hodně zdraví !!!

56 komentáře k článku: Kumík – 12. narozeniny

 1. Také mu gratuluji.Je nádherný.Ani není znát těch 12let.Odkud jsi vzala to jméno „Kumík“Z čeho vzniklo?Jsem zvědavá,že? Krásné dny celé vaší rodině.

  • Ahoj Danko, Kumík je pejsek naší Jani,přítelkyně mého syna. Kumík se jmenuje celým jménem Kumar Koothrapali. Janička vzkazuje, že Kumar je podle jednoho filmu a Koothrapali zas podle jednoho seriálu :o).

 2. Kumíkovi posílám gratulaci a pac a pusu. Krásný pes. Naše Nela oslavila 13 narozeniny a taky na to nevypadá, i když je už hluchá.

  • Ahoj Rijo, Kumíkovi rodiče jsou akční, pořád někde cestují i s Kumíkem, chodí s ním na dlouhé procházky. Je v dobré kondici, i když už taky hůř slyší a občas stůně. Teď mu strhávali drápek na pacičce. Dèkuju za návštěvu, Lenka

 3. To je zlatíčko.Blahopřeji mu.Takovou dobrotu dostal.Je kouzelný.
  Moje Modřinka bude mít teď 11.narozeniny,tak ji taky něco přichystám.
  Leni,měj se hezky

  • Jituško, Janička mu vždycky nachystá psí dortík. Kumíka focení nebaví, ale vydrží to – ví, že ho čeká odměna… Sranda je, že slaví narozeniny vždycky s mým mužem, K + K. ( Kumík a Karel).

 4. Leni, Kumík měl řádnou oslavu. Taky gratuluju a nejen jemu, ale vám všem, že máte takového správného parťáka.

 5. Je to pěknej salámista, vypadá, že má všechno na háku…. Vlakem se mnou jezdila jezevčice Matylda a Bobeš. oba si to vcelku užívali většinu cesty prospali. Ovšem Bobeš ten si vždycky (když bylo prázdné kupé) v každé stanici sedl k okénkům na chodbičku a smál se na okolojdoucí. A když se zastavili a ňůňali na něj, byl v sedmém nebi….. stejně si po čase oblíbil i cestování metrem protože to bylo to samé. Všichni ho obdivovali a on si to náležitě užíval!

  • Ahoj Vendy, máš pravdu, Kumík je dost flegmouš, kliďas. Ale když ho obdivujeme, nebo mu gratulujeme, tak to chápe moc dobře a to je pak důležitej a rozhlíží se, jestli se všichni díváme… Děkuju za návštěvu, pozdravuju.

  • Marti, jako Ty miluješ Sárinku a ona Tebe, tak takhle to máme my s Kumíkem. Když k nám přijede, má u nás svoje hračky, pelíšek, misky… Měj se hezky, Lenka

 6. Kumíčku, gratuluju k narozeninám a hodně zdraví. Moc milý článek Leni, Kumíček měl krásnou oslavu🥰

 7. Ahoj Leni, Kumikovi posílám velkou gratulaci a velké pohlazení.Nasemu Roneckovi bylo 12let 13.brezna je to kavkazak křížený se španělským mastivem, když mu bylo 5let přetrhl si vas v obou kolenech byl na 7operacich dělali mu tta je to naše zlatíčko.Posilam moc pozdravů.Iveta

 8. Bože, to jsou úžasné fotečky, ta s tím obrazem nemá chybu ♥♥♥ Kumíkovi přeji do dalších let hlavně hodně zdravíčka a pohody ♥♥♥

 9. Leni, ze srdce přeji Kumíkovi krásné narozeniny a hlavně pevné zdraví! je vidět, jaká to je láska, jaký skvělý parťák!
  Měj krásnou neděli, Helena

 10. To je moc hezký příspěvek s krásnými fotkami. Tak ať Kumík všem okolo něj dělá stále jen a jen radost.
  Měj pohodové dny, Lenko !
  Hanka

 11. Leni, hezké narozeniny. Krásně si hoví na polštářku. Určitě je to skvělý parťák a přeji ještě dlouhá radostná léta.

  • Ahoj Leni,s tou fotografií to bylo tak, že Kumík si spinkal na trávě a já mu tam ten polštářek strčila, ani se nevzbudil. Tak jsem ho hned vyfotila… Měj se hezky, Lenka

 12. Ahoj, Leni,
  vrátila jsem se z týdenní dovolené a vidím, jak krásnou oslavu jste měli 👍. Je to váš skvělý společník a já Kumíkovi přeji, aby byl hlavně zdravý a ještě mnoho let vám dělal radost a potěšení. ☺

 13. To jsou moc krásné a milé fotečky. Přeji, ať se Kumíkovi i nadále daří, nic ho netrápí a užívá si života v láskyplné rodině!!!

 14. Také se připojuji s blahopřáním Kumikovi 😊Je to milý pejsek a taky dobře fotogenickej 👍😊😊

 15. Kumíkovi přeji vše nejlepší. Moc se mi libi fotky. Ta s tím polštářkem je kouzelná – připomíná mi našeho Arga, který je taky polštářový král – běhá s nimi po zahradě a doma nám je „krade“ z postele a sedačky a spí na nich. 🙂 A taky má jedno plyšové prasátko, které si opatruje.

 16. Ahoj Leni,
  Kumíkovi moc blahopřeji, ej to krásný pejsek, hned bych se s ním pomazlila:-)
  Měj se krásně,
  Hanka z ciculka.cz

 17. Kumík působí jako hodný a přátelský pejsek – pohodář, v milované a milující rodině. Ta spokojenost z fotek jen čiší. Je to krásné, užívejte se a Kumíkovi vše nej nej. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.