Látkové panenky v kufříku

Látkové panenky v kufříku

Vnučkám pod stromeček jsem ušila látkové panenky.

Panenky mají na výběr plno oblečků – letní, zimní, spací, společenské…Na hlavu jsem jim přišila kousek suchého zipu, aby si mohly měnit ozdoby do vlasů. Každá panenka dostala svůj vlastní kufřík s peřinkami. Víka zakoupených kufříků jsem polepila látkou a ozdobila aplikací portrétu panenky. Hned se ví, kdo tam bydlí. Aby panenkám nebylo smutno, má každá svou minipanenku.

26 komentáře k článku: Látkové panenky v kufříku

 1. Ano, mít takovou babičku je štěstí! Ale i kdyby to nebyla šicí babička, tak jsme moooc rády, že tě máme!!

 2. No páni))) chtěla bych být tvojí vnučkou:-)
  Myslím si; že pro Lolinku šiju hodně, ale na tebe fakt nemám.
  Máš velký obdiv. Nápady; zpracování – vše nádherné.

 3. Lenko, ušila jsi vnučkám krásné panenky a obdivuji jakou mají výbavu.
  Já jsem vnučce k jejím prvním narozeninám uháčkovala panenku. Za měsíc jí bude šest a teď už si hraje s Barbie, ale u nás má malé háčkované panenky a s nimi si ráda hraje.

 4. Jak vidím panenky hned si vzpomenu na dětství.S panenkama jsem si hrála snad do osmé třídy,ale i moje sestry a kamarádky.Leni,tvé panenky jsou moc krásné,jsi moc šikovná a nápaditá.Já mám tři vnučky,ale s panenkama si tolik jako já nehrály.
  Trochu se u tebe porozhlédnu,ruční práce mě baví od mládí.
  Měj hezké dny

  • Jituš, vítám Tě u mě. Já si s panenkama taky hrozně moc vyhrála, a hraju si vlastně dodnes…Ale měla jsem hraček minimálně a všechny je pořád mám, byla jsem na ně opatrná. Děkuju za komentář.

 5. To musela být příjemná práce. Krásně sis u toho vyhrála. Vnučky zcela určitě kufříkový dárek ocenily. Fakt je to moc,moc hezkoučké. Moje vnučky už jsou velké,ale mám v záloze jednu malou holčičku, tak se mi bude ten Tvůj asi časem hodit.
  Hezké dny,Lenko !
  Hanka

 6. To jsou opravdu krásné panenky, stejné, a přece díky těm oblečkům na každé fotce jiné. Vnučky musely mít obrovskou radost!

 7. Leni, nemám slov – úžasný dárek! Tohle holčičky milují a věřím, že kufříky jen tak nedají z ruky.
  Fakt nádhera, tleskám a zdravím, Helena

  • Helenko, já se tady z té chvály budu červenat. Telefonovala jsem s jejich mamkama včera a hrajou si s tím. Nejvíc se jim líbí převlékání panenek. Děkuju Lenka

 8. To je taková nádhera, tak úžasný nápad a všechny ty detaily! Ozdoby do vlasů, vlastní kufřík s portrétem a peřinkami, oblečky. Nevídané. Věřím, že takový dárek zastíní vše, co se dá koupit v hračkářství. :)Velký obdiv.

  • Bevi, taková poklona ! Úplně jsi mě dojala, opravdu. Mě se to líbí, holčičkám taky. Ale že to bude takhle chválit ještě někdo jiný – to je hezký. Děkuju moc, vážím si toho. L.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.