Letící andělé

Letící andělé

Různé andělíčky, tedy hlavně andělky šiju moc ráda.

Když chci někomu vyrobit dárek, často zvolím právě andělku. Dnes na ukázku několik andělů letících. Vždycky mě moc potěší, když přijdu na návštěvu a anděl ode mne tam visí nad dětskou postýlkou, na zdi, na dveřích… Prostě když udělal radost.

58 komentáře k článku: Letící andělé

 1. Lenko, taková nádhera musí potěšit každého obdarovaného, tak se vůbec nedivím, že takový dárek vystavují na odiv. Přeji pohodový víkend, pá 😀

 2. Leni, moc se mi to líbí, ale fakt. Koukám, jak jsi krásně vyšila ten obličejík a vlásky jsou parádní, z čeho to je? Jinak mají „fajne“ nohy, ty jsou.
  Ať se Ti daří, přeji příjemný víkend. ☺

  • Hani děkuju, mám radost. Vlásky jsou z kudrnaté pletací příze, dostala jsem ji od kamarádky plnou tašku a využívám ji právě na vlásky. Měj se hezky. Lenka

 3. Leni nádhera mám ráda andělé mne stráži oba dva kluci tam nahoře tak jsou moji strážný andělé moji synové zemřeli už je to 16 let a ten druhý bude 3 roky tak vzpomínám ,moc se mi líbí jak to máš udělané ..opatruj se a hezký víkend.

 4. To je krása.Andílky můžu ve všech provedeních.Ač šiju v poslední době dost,na ně bych si netroufla.
  Leni,měj hezký víkend

 5. Leni, takový krásný andělíček uhlídá určitě každou dušičku. Jako vždy, máš můj obdiv. Těším se na tvoje další tvoření. H.

 6. Leni, zase jsi moc hezky tvořila a opět máš můj veliký obdiv.. Já teď hodně chodím ven na procházky a jezdíme na výlety, tak jdou ruční práce trochu stranou,. Měj se moc hezky a opatruj se.

  • Evi, očička a pusu jsem andílkům nakreslila gelovým perem na textil. Používám je často a mám s nimi dobré zkušenosti. Tvářičky jemně naznačím pastelkou. Ahoj Lenka

 7. Parádní andílkové. Taky jsem už takového sem tam někdy ušila. A jako Ty i já jsem ráda, když vidím, že udělal radost.
  Měj se moc hezky!
  Hanka
  Hezky je u Tebe na blogu !

 8. Leni, ti jsou krásní, a opět do detailu propracovaní. Jsi opravdu pečlivá a móóóc šikovná.
  Přeji fajn týden. D.

 9. Leni,jeden krásnější jak druhej !
  Šila jsem je taky,ale vždy jen na vánoce.Díky Tobě vidím,že se dají šít celý rok.
  Takže opět ,velké díky!!!!
  Zdena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.