Obháčkovaná deka s růžemi

Obháčkovaná deka s růžemi

Deku s růžemi jsem obháčkovala bavlněnou přízí, krajkovým lemem.

Růžičky mám moc ráda. Nejen jako krásné květiny, ale i jejich motiv na dekoracích v domě. V kombinaci s bílým nábytkem tvoří tu pravou romantickou atmosféru.

K dece barevně ladí i věnec, který jsem vytvořila ze samých růžiček.

42 komentáře k článku: Obháčkovaná deka s růžemi

 1. Na tuhle romantiku já moc nejsem, ale je pravda, že jsem jednou viděla porcelánový servis s takovými růžičkami a ten byl vážně dokonalý :).

 2. Leni, růže jsou krásné jak na motivu látky, tak i na věnci a kufřících.🌹 Je to krásně všechno vyladěné. 👍👍👍 Hlavně se mi moc líbí to obháčkování, které dalo určitě dost práce.

 3. Ona už samotná deka byla velmi pěkná, vzor růží skutečně vypadá dobře na čemkoli, ovšem to obháčkování z ní udělalo umělecký kousek. I věneček je moc krásný, jak to pěkně ladí, jen se posadit s milou knížkou. Obdivuji nesmírně šikovnost, trpělivost, nápaditost. Prohlédla jsem si i některé přechozí články a žasla jsem a obdivovala a obdivovala. 🙂

 4. Leni,to je nádhera,všechno.Růžičkový lem je zajímavý.
  A věnec ten obdivuji.Růže mám také ráda a vypadají na všem krásně.,
  Měj hezký víkend

 5. Tak to je tedy pořádná porce romantiky! Nádhera, Leni! Obháčkování dodalo dece skutečně noblesu a ten věnec je taky moc krásný!
  Přeji hezký večer, Helena

 6. Tak tohle mise potěšit oko každé romantické duše. Moc pěkné. A úžasná volná barvy.
  Měj prima dny, Petra

  • Blani, díky moc. Nevím, co myslíš tím jak to všechno dělám. Konkrétně z tohoto příspěvku – věnec je z koupených látkových růží, nalepený na korpus. Deka je z flísu, koupená, vypárané olemování a obháčkované přízí. A obecně pořád něco vytvářím, protože mě to moc baví. Ahoj L.

 7. Lenko, moc hezké a já si doposud myslela, že závěs s motivem růží mám jen já. Dost mě zarazila kolegyně, která mě potkala celou natěšenou před léty, vracela jsem se s dekorační látkou na závěs, polštář a ještě na dečku na stolek. Když jsem ji dekoračku ukázala, tak jen prohlásila, bóže to se ti líbí, měla jsi koupit jednobarevnou. Měla, neměla, mě se líbí, mám ji dodnes u mě v pokoji.. ☺

 8. Leni, máš to tady krásné. Já jsem háčkovala kdysi na základce, učila mě to babička, nevím, jestli bych dneska dala víc než řetízek 🙁 A ti medvídci jsou perfektní! My máme malinké bydlení pro 5 lidí, takže jedu v minimalismu, ale tahle romantická poetická růžová výzdoba se mi moc líbí!

 9. Jani určitě jsi to nezapomněla. Mě naučila ruční práce taky babička a mamka. V minimalismu bych potřebovala jet já, ale zatím se to nedaří. Ale chci to trochu zredukovat. Děkuju Ti za pochvalu. L.

 10. Máme rády růžičky,
  veliký i maličký.
  A taky kufříčky.
  Vlastně i věnečky.
  Máš to krásně sladěný,
  růžový i červený,
  jsi človíček šikovný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.