Tvořte se mnou – Veselá prasátka

Tvořte se mnou – Veselá prasátka

Tři čuníci jdou, v řadě za sebou… Vnučkám pro radost jsem tvořila veselá prasátka.

Papírová plata od vajec můžeme použít na spoustu kreativního tvoření, mě se tentokrát hodila na výrobu prasátek. Mimo papírové proložky jsem potřebovala ještě tavnou pistoli, barvy, špejle a zbytky látek. K hotovým prasátkům jsem koupila holčičkám petrklíče, samy si vybraly barvu jakou chtěly, puntíkaté ubrousky jsem našla doma. Investice minimální, radost dětí veliká.

68 komentáře k článku: Tvořte se mnou – Veselá prasátka

 1. Leni, to je vlastní nápad nebo inspirace od jiné šikulky? Ať je to jak chce, je to fakt úžasný dárek, holkám se prasátka rozhodně líbit budou. Nepřestávám obdivně zírat na tvé tvoření 👀 Měj se hezky a přeji pěkný víkend 😉

  • Evi hlavičky různých zvířátek z proložek od vajec jsem kdysi viděla na internetu, já jsem ale chtěla prasátka i s tělem a v šatičkách, prostě prasátka holčičí :o). Z proložek jsem toho už dělala víc, např. zajíce a hodně květiny. Lenka

 2. Leni,ty jsi zlatá babička.Prasátka jsou úžasná a vnučky budou mít velkou radost.Připomnělo mi to oblíbenou pohádku všech mých vnoučat Prasátko Pepina.
  Jsi velmi tvořivá,obdivuji.
  Měj se moc hezky

 3. Já žasnu. Bezvadný nápad a precizní provedení.Už jsem tady u Tebe na krásné zvyklá. I tak musím znovu chválit a chválit 👍😊 Leni, jsi úžasná a moc šikovná 🥰👍🍀🌞🙋

 4. Leni, čuníci, kteří jdou hezky za sebou, se ti moc povedli.
  Jsi opravdu kreativní, využít proložku z vajíček je super nápad. Vnučky budou mít určitě radost.
  Měj hezké jarní dny.

 5. No to je paráda. Škoda, že už mám vnoučata velká, určitě bych tento nápad využila.
  Jsi prostě šikovná, kreativní a prima babička !
  Měj pěkný víkend !
  Hanka

 6. Babí co ráda tvoří, vnučkám úsměvy na tvářičkách tvoři !!!
  Opět jsem, díky Tobě, o jeden nápad chytřejší 🙂

 7. Leni to je velká krása ⚛ ღ ♥ jsi šikulka, jak to máš krásně sladěné ⚛ ღ ♥ Hezký víkend ⚛ ღ ♥

 8. Leni, to je bezva nápad. Děvčátka určitě dáreček potěšil. Užívej si vnuček, za chvíli odrostou a budou mít jiné zájmy. Čas rychle letí a ty jsi super babička.

 9. To je nápadíček s tím platíčkem.Děvčata budou mít na co vzpomínat u babičky.Ono to tak všechno letí.Krásné dny plné pohody celé rodině.

 10. Leni, prasátka jsou parádní a tak jednoduchá, plato od vajíček má každý. Máš super nápady si moc šikovná. Měj se hezky🥰

 11. Lenko,to je paráda.Můžeme to také zkusit?Plato na vajíčka bych měla, lepidlo a látky také,barvou si nejsem jistá,ale koupím.Vnučky mají ve čtvrtek volno,tak bych je nějak zaměstnala.Stejně má pořád pršet,tak venku dlouho nevydržíme.Měla jsem v plánu něco jako látkovou dekupáž na polystyrenová vajíčka,ale prasátka se budou líbit víc.Moc zdravím,Mirka

 12. Leni, víš, jak se říká – v jednoduchosti je krása. A tohle je ten případ, má to doma každý, ale nápadem každý nehýří. Takový „čuník“ by asi potěšil i někoho odrostlého dětským střevíčkům. Má to takový veselý náboj a ten v dnešní době potřebujeme!
  Přeji hezký předvelikonoční čas. 👍

 13. Leni no to je teda super nápad moc se mi to líbí čuníci vypadají roztomile obdivuji Tě co všechno umíš tak vnoučátka mají super babičku popřeji krásné svátky jara opatruj se..

 14. Parádní jarní tvoření, Leni! Momentálně nemám po ruce žádnou cácorku, se kterou bych se takhle vyblbla. Tak trochu závidím…
  Měj příjemnou neděli, Helena

 15. Leni, ta prasátka jsou kouzelná, ale u tebe to není žádné překvapení. Tvoje tvoření je nádhera a velmi kreativní nápady. Měj pohodový zbytek neděle.

 16. Leni, děkuji za inspiraci. Prasátka jsou moc hezká a ty šatičky suprové . Ještě doplněné petrklíči ,parádní nápad. Určitě s vnoučátky vyzkoušíme. Jsi bezva babička .
  Měj se krásně.

 17. Ahoj Leni, teda ty jsou nádherný.Opakuji se,jsi neuvěřitelně šikovná a nápaditá moc ráda k tobě chodím.Moc tě zdravím a opatruj se.

 18. Prasátka jsou neskutečně roztomilá, máš to krásně nafoceno a postup krásně sepsaný! Kdybych měla děti hned se pustím do tvoření s nimi!
  Mimo jiné máš nádherný blog a doufám, že u tebe nejsem naposled!

  S přáním krásného dne Calistka – https://calistka.blogspot.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.