Pohlednice od Zuzky

Pohlednice od Zuzky

Objednala jsem si několik romantických pohlednic od Zuzky z blogu ZCDL.

Zuzka mě o sobě prozradila, že se tvorbě pohlednic věnuje už třináct let, miluje vůni papíru a její nejoblíbenější činností je sedět hodiny při tvorbě pohlednic. Mým přáním byly pohlednice ve starém duchu, ostatní jsem nechala na Zuzce. A přišla mě taková krása, že se to slovy nedá popsat ! Nádherná precizní práce, všechny pohlednice jsou trojrozměrné, uvnitř nostalgické portréty, spousta květin a motýlů, kapsička s vyřezanou krajkovou bordůrou a v ní lístek na text… Každá pohlednice je doplněná květinovou obálkou. Otevření každé z nich zanechá v duši dotek romantiky a kouzlo starých časů.

Zuzi, ještě jednou moc děkuju !

52 komentáře k článku: Pohlednice od Zuzky

 1. Leni, vy dvě si nemáte co vyčítat, jste obě moc kreativní a nádherné výrobky vycházejí z vašich rukou, Velký obdiv Jiřina z N.

 2. Leni,to je taková nádhera,mám takové věci ráda a obdivuji ta šikovná děvčata.Ty patříš mezi ně.Já už bych takové věci nezvládla ač jsem od dětství milovala všechny ruční práce.Teď jsem ráda,že zvládnu aspoň šití na stroji a háčkování a to mi teď doktoři na nějaký čas zakázali
  Měj hezký víkend

 3. Lenko, tak to je opravdu paráda. Zuzka je móóóc šikovná. Přeji pěkný víkend, dneska teda bylo opravdu babí léto, pá 😉😀

 4. Opravdu krásná precizní práce. A Ty jsi vytvořila nádherné fotky !
  Měj příjemný víkend, Leni !
  Hanka

 5. Tak ty jsou úchvatné, krásně propracovaná přání… Budeš je někomu posílat, nebo zůstanou dělat radost doma? Musím se k Zuzce také podívat, takové pěkné kousky… Krásnou neděli, Leni!

  • Barunko, určitě se k Zuzce podívej. Mám v plánu je darovat lidem, na kterých mě záleží, až budou mít narozeniny nebo svátek. Jednu si chci nechat… Ahoj Lenka

 6. Leni, je to moc hezké. Znám ten styl, mám pár podobných starých pohlednic po babičce a pratetě, ještě tak z období 1. světové války apod., tak to má svou historickou hodnotu. Asi to dám také do muzea jako už hodně věcí.
  Přeji Ti hodně radosti z těchto „pohlednic“. ☺

 7. Leni, Zuzku „znám“ už roky, i její pohlednice mám doma. Je nesmírně šikovná a precizní, chápu, že Tě ty pohlednice okouzlily.
  Přeji hezký večer, Helena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.