Tvoření ke dni matek

60 komentáře k článku: Tvoření ke dni matek

   • Milá babi Lenko,
    srdečne zdravím. Ďakujem za milé slová, ktoré som si našla na svojim blogu: my shabby white home
    Som v časovom prese a hoci si každý milý komentár vážim, nie vždy stihnem na ne reagovať. Preto píšem sem 😊. Krasne tvorenie ku dnu mamičiek, krasne vnúčatká. Srdečne pozdravujem a idem sa pokochať ďalšími príspevkami.
    Lucia

 1. Leni, tak to je „bomba“, hledám slova k pochvale. Výborně jsi využila jejich čas a vedeš je k lásce k mamince, tady by se, možná, mnohý přiučil. Nejdříve mě dostaly ty pusinky – otisky rtěnkou, ale video – to je bezva. ☺

 2. To jsou ale šikovné hérečky❤️Rtěnková přáníčka jsou vtipná. To si holky asi užily viď? My jsme se s Lolinkou taky na svátek připravily.

 3. Moc pěkně jste společný čas využily, Leni. Je to dojemné. Jiřina z N.
  a ta fotka s hrníčkem a narcisy se mi moc líbí…

 4. Krásné tvoření, určitě bylo nadšení z tvých nápadů Lenko a maminky měly zajisté velikou radost. Vyrobený dárek je ten nejkrásnější :-). Pusinková přáníčka si holčičky zajisté užily, mohly používat rtěnky jak velké slečny.

  • Alenko, holky milujou zkrášlující procedury jako lakování nehtů, tetovačky a účesy. Každé ráno když stojí ve frontě na česání tak si připravujou jaké chtějí sponky a gumičky. A já si to užívám s nima, měla jsem 3 syny a teď mám 4 vnučky. Jen škoda, že ta nejstarší bydlí tak strašně moc daleko.

 5. Ahoj Leni. Máš moc pěkné a šikovné vnučky. Tvoje i jejich výrobky jsou moc povedené. Tvůj blog mě vždycky potěší. Vzpomenu si na staré časy….

  • Pavli, ahóóój ! To je ale vzácná návštěva. Jsem ráda, že se Ti blog líbí. To víš, že taky vzpomínám na všechny ty besídky, zájezdy a mejdany…a na všechno. A nelituju vůbec ničeho, bylo to na plný pecky a vzpomínky nám nikdo nevezme. Díky za zastavení.

 6. Co mám dneska psát?
  Můžu ti taky přát?
  Tenhle svátek
  ke dni matek
  spolu ještě oslavíme,
  něco dobrého pojíme,
  pochválím ti holčičky,
  už nejsou tak maličký.
  Vyrábějí dárečky
  u nejlepší babičky.
  Dám ti vína kanystr,
  že jsi bezva sbormistr.

 7. Ahoj Leni, nejen šikovné vnučky, ale šikovná babička je ke všemu dobře vede. A že jsou parádnice a baví je kosmetika, je taky jenom dobře, jak jinak u holčiček 🙂 Alena

 8. To je krásné! Holky jsou moc šikovné a maminky měly jistě radost z takových s láskou vyráběných dárečků. 🙂

 9. Moc hezké tvoření, které udělalo určitě radost. Vnučky jsou šikulky!
  A Ty jsi správná babička !
  Měj se hezky!
  Hanka

  • Gabux, vítám Tě na blogu a děkuju za komentář. Ano, taky vzpomínám na svoji babičku, jak mě učila plést a jak jsme spolu pekly buchty. Byly to krásné časy…

 10. Vnučky jsou moc šikovné. To srdíčko s těmi pusinkami je úžasné, moc dobrý nápad! Maminky musely mít radost ♥♥

 11. Přáníčka jsou velmi krásná, plná pusinek od těch nejmilejších. Ale ještě mnohem víc jsem tentokrát obdivovala malé umělkyně. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.