Waldorfské panenky – Klárka

50 komentáře k článku: Waldorfské panenky – Klárka

 1. Hezký den Leni, panenka Klárka je úžasná. A její autorka prostě nejšikovnější. Myslela jsem na Tebe a na tvého bratříčka jak nechává pro Tebe ořešák. Dělala jsem princezny a loňské ořechy byli u prodejců zbytkové a hrozné a letošní prý se ještě suší….Kamarádka z blogu mi je nabízela že je pošle, ale to poštovné to by stálo celý její důchod si myslím. Tak jsem si ty hnusné loňské natřela lazurou a zadařilo se. Ještě, že Tě mám….kam bych chodila pro inspiraci, i když já tak šikovné ruce jako ty fakt nemám….další dny ve zdraví přeje Míla

  • Miluško, zdravím. Jé, Ty si to pamatuješ, že brácha kvůli mě neskácel ořech, abych měla ořechy na tvoření ? To je tak milé, moc děkuju ! Měj se hezky, Lenka

 2. Leničko úžasná panenka.Ty doveděš jak málo kdo,dát nám všem takovou tichou radost s láskou.Za to ti děkuji.Ty máš snad ty ruce požehnané.Děkuji za to,že jsi.Krásné dny plné pohody a klidu.

 3. Ahoj Leni, ta je kouzelná 🥰
  A už jsem Bertíka s ní i seznámila 😊
  Měj se pěkné a ve zdravíčku🥰🍀🌞

 4. Leni, Klárka je další parádní panenka. .Má trochu smutný výraz, rošťanda to asi nebude, ale je moc hezká 😀😊

 5. Leni,panenka je nádherná.Krásně si hraješ a kdo si hraje nestárne.Taky se občas vracím do dětských let.Já si panenku koupila.
  Měj se hezky

 6. Leni, je něco, co ty neumíš? I kdybys napsala že jo, stejně bych ti nevěřila😉😀😀😀
  Opět nádherná práce.
  Měj se hezky.

 7. Klárka je moc roztomilá panenka a Ty jsi prostě moc šikovná Babilenka. Krásně tvoříš, krásně aranžuješ a fotíš!
  Měj se hezky!
  Hanka

 8. Ahoj Leni , Klárka je moc hezká panenka a má super svlékací zástěrku . Udělá někomu velkou radost. Líbí se mi i ta pěkně malovaná postýlka.
  Leni, měj se krásně a moooc se těším na další Tvé tvořeníčko. Jana

 9. Hezký den Leni popřeji no Klárka je moc hezká a ty jsi šikulka co všechno zvládneš udělat a postýlka také super opatruj se a budu se těšit na něco nové děkuji..

 10. Leni,jsi úžasna,nápadita a šikovna.Obdivuji,panenka je moc roztomilá.Určitě z ni bude mít někdo radost.Měj pěkné dny.

 11. Krásná panenka, velmi se ti povedla 🙂 Mít doma malou holčičku, přesně takovou panenku bych si pro ni přála. Možná i z části, že mám sama rezavé vlasy 😀 🙂

  WantBeFitM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.