Domeček pro panenky – přístavba

Domeček pro panenky – přístavba

Co je nového v domečku pro panenky ? Je toho dost.

Protože nejmladší vnučka dorostla do věku, kdy si chce s domečkem také hrát, přistěhovala se do domečku nová panenka. V podkrovní ložnici pro ni přibyla nová sovičková postýlka s peřinkami. Na pravé straně domečku se také přistavovalo. V přízemí je novinkou zázemí pro zvířátka – bydlí tu ve své boudě pejsek a v králíkárně králíci. Další dvě patra slouží pro relaxaci.

Vánoce panenky prožily spolu a tradičně – měly adventní věnec, vánočku, cukroví (opravdové „mini“ linecké),  kapra ve vaně, ozdobený stromeček a dárečky. Dostaly od Ježíška nové věci do kuchyně, schránku na poštu, žehličku a šicí stroj…

26 komentáře k článku: Domeček pro panenky – přístavba

  • Jani, já bych přistavovala horem dolem, ale domeček je už teď hodně těžký. Holky ho ještě ani neviděly, protože kvůli zdravotní situaci (v rodině) u nás nebyly.

 1. Kdyby byl domeček pro mě, nutně bych potřebovala ještě jednu přístavbu. V té by musela být dílnička s kolovrátkem a tkalcovským stavem:-))
  Je to moooc hezké

 2. Překrásný domeček jak jsi ho dokázala celkově vyšperkovat i těmi miniaturními drobnosti uvnitř domečku i s tou novou přístavbou.Prostě jedním slovem úžasné!!!

 3. Lenko, tak to je dokonalost sama. To budou holky určitě nadšené, já bych tedy byla. Obdivuji všechny ty drobnosti v obýváku, v kuchyni, na balkoně, prostě v celém domě. To se dá někde koupit, nebo si vyrábíš sama? Persil tipuji, že je z krabičky od sirek a polepený obrázkem z letáku. Je to opravdu nádherné a nápadité.
  Přeji hezké dny. D.

  • Ahoj Dášo, ano persil je z krabičky od sirek. Co se týká zařízení domečku – hodně jsem vyráběla, a ostatní zakoupila na Aliexpressu. Podrobněji jsem to popsala v příspěvku Domeček pro panenky ze září. Moc mě to bavilo, přistavovala bych pořád…

 4. Leničko, to hle není domeček, to je holčičí sen!
  Úžasné! Ty detaily!!!
  Usmívám se tu nad fotkami, vrátila si mě o mnoho let zpět…
  Děkuji a přeji příjemný večer, Helena

  • Helenko,já být malá, brala bych takový domeček taky hned.Měla jsem jen z krabice od bot, který jsem si udělala sama. Moc jsem si s ním vyhrála, byl celý vyzdobený mými obrázky a víš co tam bydlelo za panenku ? Ta maličká bez vlásků, co sedí u panenek v herně. Děkuju za návštěvu.

 5. Stojí, stojí domeček, v tom domečku stoleček. Na stolečku rychlovka, upečená bábovka. Adélka se na ni těší, ostatní dvě vnučky řeší, jak si spapat cukroví, nikdo se to,, nedovi „

 6. Krásný domeček, moc hezky zařízený. Naše vnučka si přeje domeček pro panenky Barbie, má ho slíbený k narozeninám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.