Klubíčkové věnce

Klubíčkové věnce

Jednoduché věnce, které neuvadnou jsem umotala ze samých klubíček.

Pro sebe v šedo-bílo-starorůžové kombinaci, doplněné vánoční stříbrnou a pro kamarádku v modrých tónech se zlatou, tak jak to má ráda.

Použila jsem polystyrénový korpus, který jsem omotala saténovou mašlí. Připravila jsem si klubíčka, hodně klubíček… Na korpus o průměru 25 cm jsem jich potřebovala 150. Snažila jsem se o co nejmenší a všechna stejně velká, věnec pak působí jemněji. Klubíčka jsem lepila jedno vedle druhého tavnou pistolí a na hotový věnec přidala stuhu.

72 komentáře k článku: Klubíčkové věnce

 1. dobrý nápad jak se zbavit zbytků…Leni jseš super nápaditelka nebo nápadnice??? hezký den.asi obojí viď..Zdravím Milus

 2. Jé Leni, taky takový mám. Dělala jsem ho už nějaký ten rok zpátky, ale stále ho používám. V domě se pro něj vždycky najde místo.
  Moc hezké je máš !!!!
  Měj se !
  Hanka

 3. Klubíčkové věnce se mi líbí moc, vypadají tak trochu jako polštářky :). Hlavně se nesmí dostat do drápků kočkám, ty by si s nimi pěkně pohrály! 😀

 4. Leni,to je úžasný nápad,to by mě nenapadlo.Krásné věnce,kde se využije zbytků přízí.Možná by mi to dalo doma na malý věneček.Jsi nápaditá,jako vždy.
  Měj se hezky

 5. Ahoj Leni,věnec s klubíček jsem ještě neviděla určitě si udělám moc se mi líbí,dík za nádhernou inspiraci.Měj se moc hezky.Iveta

 6. Krásná klubíčková radost, říkala jsem si, zkus to, ale po přečtení kolik klubíček je potřeba je rozhodnuto😉.
  Přeji prima dny. J

 7. Leni tak to je super nápad moc hezké tak ty jsi teda nezmar co všechno dovedeš moc šikovná děkuji za hezkou podívanou..Moc zdravím a opatruj se..

  • Marti, já se taky opakuju, nevím, co psát – než, že všem moc děkuju, vážím si takového zájmu o moje tvoření a mám z toho velikou radost, je to pro mě povzbuzení do dalšího tvoření. Fakt !!!

 8. Ahoj Leni,
  to by mě ani nenapadlo – klubíčkové věnce. Kam na ty nápady pořád chodíš?:-)
  Měj se krásně,
  Hanka z ciculka.cz

 9. Jee, to je krásná tvorba! Aktuálně si je umím představit v červené, zelené a zlaté a klidně bych je použila místo klasických vánočních, třeba na dveře, nádhera!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.