Kumíkovo jaro

60 komentáře k článku: Kumíkovo jaro

 1. Krásné fotografie Kumíka i z cesty k Pravčické bráně, kde se v pozadí vypíná Růžovský vrch, na dalším snímku také zatopený lom Amerika. Krásné výlety i fotografie. Přeji příjemné dny ve zdraví.

  • Jani, divočáka dostal u nás pod stromeček, sám si umí rozbalovat dárky, baví ho trhat papíry a chce rozbalovat i ostatním. Věneček mu pletla Jani, jeho mamka. Moc rád se nefotí.

 2. Leni, vůbec se nedivím, že je Kumík vaše rodinná láska. Je to vážně nádherný a milý pes a fotka s pampeliškovým věnečkem nemá chybu. Moc zdravím, samozřejmě i Kumíka 🐶

  • Evi, děkujuuu. Kumíka máme všichni moc rádi. Přijede se svými rodiči na víkend, těším se. On nás vždycky tak krásně vítá a už se chystá před lednici. Ví, že něco dobrýho dostane.Když se třeba peče maso v troubě, lehne si před ní, chce to mít pod kontrolou…

 3. Leni,Kumík je úžasný pejsek a krásné fotografie s ním.Prohlédla a přečetla jsem si o něm všechno.Hned jsem si řekla,že musím tak krásně nafotit naši fenku.Taky ji všichni milujeme,ono to ani jinak nejde.My máme v rodině psů hodně.
  Měj hezké dny

 4. Moc zdravím Kumíka i tebe, Lenko! Hned bych si ho pohladila, vypadá jako velké dobrotisko! To víš, já jsem taková psí máma :o)
  Měj pohodový den a pohlaď za mě toho fešáka! Helena

  • Helenko, Kumík má rád společnost a je to velký mazel. Chodí se hodně ňuchňat, hlavně samozřejmě se svojí maminkou Jani. Někdy, když ho hladím a přestanu, tak slaboučce zakňučí a otočí se, co se jako děje a proč nehladím…Anebo přijde a dá svoji tlapku na moji ruku…To je takový blaho ! Děkuju Helenko za zastávku u mě.

 5. Pěkněj prďolka a cestovatel, který si to evidentně užívá. Takový byl náš labík. S dcerou a jejím přítelem se nacestoval po různých památkách hodně. Po pravdě toho viděl z Čech víc než já! 😉

  • Vendy, ahoj. Kumík cestovatel je, protože jeho rodiče jsou hodně aktivní. Já myslím, že je rád, když odejdou v pondělí do práce, že si odpočine…Děkuju.

 6. Krásný pejsek a k tomu cestovatel. Moc krásné fotky ! U obou našich synů je v rodině pes, takže vím,že je to prostě člen rodiny.
  Hezký den, Lenko !
  Hanka

 7. Moc pěkné fotky s vaším miláčkem. Je vidět, že je hodně rodin se psy a mají je lidi rádi. Musím taky ofotit naši Terezku, má jen málo fotek. Nejvíc s naší „vnučkou“, která je do ní přímo zblázněná. Prostě pes je parťák a má svoji rodinu za jedinou. Užívejte si ho o víkendu, to bude radosti ☺

 8. Leni, moc pěkný mazlíček. Prohlížela jsem si fotografie s úsměvem. Díky za takové ráno a posílám pohlazení. Měj pěkný den.

 9. To jsou roztomilé fotky. Není na světě nic lepšího, než když má člověk vedle sebe tak věrného přítele, jakým dokáže být jedině pes. Kumík je kouzelný. 🙂
  Hezký den.

 10. Nikolko, to máš pravdu. Pes má jedinou chybu – věří lidem. To mě napsal kdysi do památníku můj brácha, velký milovník a chovatel psů. Děkuju a měj se hezky. L.

 11. Jarní Kumík je báječný a krásně nafocený!
  Pampelišky mu moc sluší a asi je i zdatný výletník.
  Zdraví Marie

 12. Je to krasavec. Četla jsem i druhý článek o tom, jak se Kumík dostal do rodiny, a je to hezké povídání. Ať vám všem ještě dlouho dělá radost!

 13. Kouzelné fotky psího kamaráda. Zvládá cestování, myslím autem? Spousta psů hodně „blinká“ :-).
  Krásné dny přeji Lenko.

 14. Ahoj Leni,
  Kumík je teda pořádný krasavec, co vypadá náramně spokojeně a zároveň roztomile. Když ho vidím, tak si říkám, že bych taky chtěla takového parťáka!
  Měj se krásně,
  Hanka z ciculka.cz

 15. Kumík (Kumar) je krásný vznešený pes. moc se mi líbí fotka na odkazu, jak si hoví na polštářku. Život s pejskem je moc fajn. Já pejska nemám, ale naši mladí ano a všichni ho zbožnujeme. Na zahradu k nám zase už několik let chodí kočičky od sousedů a vždycky si u nás udělají ležení a pozorují nás, jak pracujeme. Rády se mazlí a už nám párkrát přivedly ukázat i koťátka, než je sousedi rozdají. Je nám s nimi dobře a kupujeme jim granule a pamlsky. Proto asi u nás rádi jsou a vždy nás vítají jako vlastní. 🙂

  • Maruško, děkuju Ti za návštěvu a hezký příběh. Kumíka s polštářkem jsem fotila, když jsme ho hlídali na chalupě. Spinkal si na sluníčku, já jsem k němu přišla a strčila mu pod hlavu polštářek kvůli fotce…Je to náš miláček. Ahoj L.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.