Kumíkovy Vánoce 2022

Kumíkovy Vánoce 2022

Že se blíží Vánoce jsem poznal podle adventního kalendáře, který mě koupila moje hodná maminka.

Okýnka si umím tlapkou otevírat sám, jen si místo jednoho otevřu klidně tři najednou, čísla na nich mě nezajímají.

Vánoční svátky jsem strávil se svými rodiči u babi a dědy. Tam se mi líbí, nakoupí pro mě vždy nějaké dobroty a můžu si ležet v které posteli chci, vše mě tu dovolí. Babi mě říká, že jsem její vnouček :o). Také mám rád, že je tu zahrada, blízko les, příroda a já si můžu hezky běhat, vše prozkoumávat a čmuchat.

Pod stromeček jsem dostal hodně dobrot, deku s pejskama, psí batůžek (na pamlsek na výlety) a hračky, např. prasátko, protože já je sbírám. Dárky si umím rozbalit sám, moc mě to baví trhat ty papíry. Když někdo chtěl, rozbalil jsem i jemu. A od rodičů ortopedický pelíšek, nejsem už nejmladší a naši o mě dost dbají. Asi mě mají rádi, já je tedy moc !

68 komentáře k článku: Kumíkovy Vánoce 2022

 1. Leni, nádherný článek, krásné fotky. Vidím, že u tebe je dobře nejen vnučkám, ale i Kumíkovi, je to pravoplatný člen rodiny🥰

 2. Ahoj Leni, krásné fotky.Nasi pejskové taky dostávají dárečky tedy už jen jeden 10 dní před štědrým dnem zemřel můj milovaný Roneček.Moc zdravím.

  • Ahoj Míšo tak Jani, mamka Kumika vzkazuje, že pelíšek je šikovný pro pejsky, kteří mají problémy s klouby a zády, pro starší ročníky. Výplň pelíšku je z ortopedické paměťové pěny, přizpůsobí se tělu .Jani říkala, že to je asi dobré, protože Kumík si tam hodně chodí lehat, přitom má více možností k odpočinku a vybírá si tento pelíšek. Lenka

  • Světlo, kdyby jsi to viděla, jak si Kumík umí otevřít okýnka – kdybych to neviděla, tak tomu nevěřím. On to moc dobře ví, že tam jsou dobroty. A když by Jani zapomněla, jde ke skříňce, kde je opřený kalendář, sedne si před ní a čeká : o ). Zdravím, L.

 3. Leni,to je tak krásný příběh a nádherné fotky,které mě pohladily po duši.
  Kumík je úžasný pejsek a měl krásné Vánoce.
  Má u vás krásný život.Také mám připravené fotky feneček,které občas hlídám.
  Mějte se u vás všichni moc hezky

  • Jituško, ráda jsem Tě potěšila ! A Ty jsi zase moc potěšila mě a Jani maminku Kumíka taky, ona na blog chodí. Těším se na Tvoje fotky feneček, Lenka.

  • Ahoj Stáni, Kumik si to užil a my s ním taky. On je u nás rád, když má jet s rodiči zpátky do Prahy, tak se mu nechce a Jani ho musí do auta popostrkovat… Měj se taky hezky, Lenka.

 4. Ahoj, Kumíku,
  na fotkách vidím, že jsi měl krásné Vánoce a dostal jsi dárky krásné i praktické, to víš, ten Ježíšek, než všechny dárky obstará a zjistí, co každý potřebuje, má z toho taky pořádné křečáky. Batůžek někdy půjč mamince a ortopedický polštářek zase babičce, jo? Tak se měj a „pac“. ☺

 5. Kumík si užil Vánoce a při focení se choval ukázkově. Naši starší pejskové měli moc rádi Vánoce, obírali perníčky dole na stromečku a šmejdili v dárcích. Poslední Vánoce byla už jen Agátka a moc si je užila se vším všudy. Bohužel už ji zdraví zradilo a 16.1. jsme ji museli nechat uspat. Byly to dva týdny před jejími 16tými narozeninami. Jsme moc smutní, i když nás obveselují ty 2 mladé divošky.
  Díky za rozveselující fotky Dagmar

  • Milá Dášo, děkuju za návštěvu a Tvoje povídáni. S Agátkou je mi to líto a cítím s Tebou. Kumík focení rád vůbec nemá, ale on je tak hodnej, že to přečká… Měj se hezky, Lenka.

 6. Kumík si moc hezky užil Vánoce. Taky dáváme dárky kocourovi a fence od syna.
  Měj Leni, hezké dny!
  Hanka

 7. Moc vtipný a hezký článek.Kumík se má,je vidět že je to právoplatný člen rodiny a je to manekýn,moc mu to sluší,hezké dny přeji…

 8. Leni, Kumík to všechno nádherně sepsal, ukázal dárky a pochválil svoji tlupu. V té kravatě je to fakt fešák ve svátečním, připravený ke své vánoční psí misce (nebo ke stolu?) 😁 Měj se hezky, moc zdravím 😉

  • Ahoj Evi, Kumík s námi u stolu nesedí, ale má svoji misku s nápisem – Do posledního drobku. A dostal rybu s bramborovým salátem v psí variantě, viz foto . A na módu on dbá :o). Lenka

 9. Božínku, to je tak krásný! Je vidět, že člověčí ani zvířecí láska nezná mezí! 🙂 Až se znovu narodím, chtěla bych být přesně takovým pejskem!
  Moc se mi líbí sbírka prasátek :).

 10. Je to prostě vaše láska, člen rodiny a tak se k němu chováte. Nepochybně vám tu lásku oplácí…
  Je to muchlá, to je vidět na každé fotce.
  Leni, posílám pozdravy a Kumíkovi pohlazení! Helena

 11. To je milé i vtipné – moc hezky napsané. Děkuji za krásné fotky.
  I u nás se na překvapení pod stromečkem můžou těšit i pejsci. Argoušek dostal obojek se jménem, který jsme mu nechali vyrobit na zakázku, dostal taky krásnou hračku – mrože, ze kterého měl očividnou radost. Besinka dostala krásný, červený svetr, aby ji nebyla venku zima, hračku jsem ji taky chtěla koupit, ale má bolavé zuby, takže už si chudinka s hračkami nehraje. Ale dostala spoustu pamlsků, o které se dělí s Argem.
  Posílám Kumíkovi pohlazení a tebe moc zdravím. 🙂

  • Nikolko, tak to měli pejsci u vás radost ! Jsou to oba dobré dárky – obojek se jménem i červený svetr. Posíláme s Kumíkem Argouškovi a Besince pac a Tebe pozdravujeme ! Kumik a Lenka

 12. Ahoj Leni,
  Kumík si svátky rozhodně užil a je vidět, že je to moc hodný a milovaný pejsek.
  Měj se krásně,
  Hanka z ciculka.cz

 13. Leničko, to jsou úžasné fotečky a Kumíček je k pomuchlování ♥ Dostal mnoho dárečků a to je moc dobře pejsci jsou nejvěrnější přátelé a když tě něco bolí ihned to poznají♥ Sluší mu to moc a opravdu se má dobře. Děkuji velmi pěkně udělala jsi mne radost! Pomuchlej Kumíka a pohlaď za mě♥ Hezký víkend přeji.

  • Maruško děkuju za pochvalu, snažím se. Já se sice moc rád nafotím, ale vydržím to, moji mamku a babi to baví. A dostanu pak vždycky nějakou dobrotu… Pac Kumík.

 14. Ahoj chlupatý krasavče! Jsi úplný model. A těch dárečků. Byl jsi určitě moc hodný. Pozdravuj maminku 🙂 Tina

 15. Leni, Kumíček je moc šťastný pejsek. Připomnělo mi to našeho Charlieho, taky má pod stromkem dárky a on to tak nějak ví, protože během večeře už je nervní a poštěkává a chce do pokoje ke stromku. A jen co tam vejdeme, vrhne se do té kupy dárků a hledá ten svůj. Pak rozbaluje, to je na něm úplně vidět to těšení, rve papír jak šílenec a nakonec si se svým mlskem někam zaleze a dokud ho nespořádá, nemá klid. Jsou to naši miláčci, jen ten, kdo to zažil, pochopí, že je to s nimi skoro jako s dětmi. ♥

  • Pavli je to úžasný, jak to ti pejsci všechno chápou ! Kumík taky moc rád rozbaluje… Jani říkala, že když balila doma dárky a odešla do kuchyně, Kumíček je všechny rozbalil:o) Hezký večer přeju, Lenka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.