Letní věnce

68 komentáře k článku: Letní věnce

 1. Jeden lepší než druhý! Ovšem ten z lípy je tedy něco. Chvíli jsem si říkala kde si oškubala eukalypt! Až pak mi došlo, že to jsou květy lípy….a kde jsi nabrala tolik lnu? Já ho neviděla nikde pěstovat už kolik desítek let… no když tak na to koukám, budu asi muset upgradovat můj podzimní který dávám už kolik let na dveře. Na léto jsem na dveře kvůli závěsným květináčům s převislými begóniemi ani žádný nedávala. Tak uvidím co mne napadne na podzim. Ten tedy dneska u nás vládne mlhami, dešti a zimou….

  • Vendy, ahoj. U nás dnes taky pěkná zima a prší, už jsem vytáhla zimní ponožky. Ohledně lnu – nabrala jsem ho u nás na poli (pst), poslední asi čtyři roky se tu pěstuje. Měj se hezky. Lenka

 2. Lení, jsou nádherné. Taky strašně ráda vyrábím různé dekorace a tak se ráda inspiruji. Ten lněný se mi moc líbí svojí jemností. Už jsem se chtěla ptát, co je to za kytičku, když jsem si přečetla komentář nade mnou a docvaklo mi to. Velmi povedené. 🙂

 3. Nádhera, když to někdo umí. A přemýšlím jak Vendy, kde jste vzala len a tolik zelené pšenice? Krása. Zdraví Iwka

  • Iwko, vítám na blogu ! Obilí si stříhám vždycky zelené, líbí se mě tak víc (Časem trochu zesvětlá). Len se tady u nás v posledních letech začal pěstovat, k mé radosti :o). Přeju hezké dny. L.

  • Hani, mě to moc baví. Určitě to zkus, nic to není. Když vidím, jaké to má ohlasy, můžu příště nafotit a napsat postup na další věnce. Jestli by to někoho zajímalo… Ten první je pšeničný, uhodla jsi. Posílám pozdrav.

   • Leni, kdybys nafotila postup práce aspoň u jednoho věnce, určitě by to tady děvčata uvítala. Nás čeká výjezd do kraje, i do přírody, třeba si donesu nějaký materiál, uvidím, na co natrefím. Nechci si ale vymýšlet, jen to, na co máš čas. Díky a měj se co nejlépe. ☺

 4. Všechny věnce jsou moc krásné. Těžko označit, který vede.
  Je vidět, že Tě to baví.
  Hezký už skoro večer !
  Měj se hezky!
  Hanka

 5. Leni, ty tedy jsou! Jeden krásnější než druhý! A ten poslední – to je len, že… ach, ten je překrásný!
  Užij si hezký večer, Helena

 6. To je nádhera. Oba věnce jsou nádherné. Jen len už nik na polích vidět není.. To jsi asi měla na zahrádce že? Tady se dříve hodně pěstoval, ale teď už ne.Moc hezké věnce jsi vytvořila Jsi všestranně nadaná a šikovná.

 7. Leni,to je nádhera.Jsi nápaditá a šikovná.Doufám,že si aspoň já na podzim nějaký hezký věnec na dveře udělám.
  Měj se hezky

  • Jituš, já musím mít na dveřích pořád nějaký věnec celoročně. Stále to vyměňuju… Až si věnec uděláš, tak nám ho ukaž ju ? Taky se měj hezky.

 8. Leni, ty jsi opravdu kouzelnice, jeden je hezčí než druhý. Já letos žádný nestihla, tak až ten adventní:-)

 9. Ahoj Leni,
  ty tvoje věnce jsou naprosto neskutečné. Kdybys bydlela někde tady, hned bych si u tebe nějaký objednala a koupila, protože to je fakt paráda. Jsi opravdu neuvěřitelně šikovná.
  Měj se krásně,
  Hanka z ciculka.cz

 10. Leni ahoj zdravím no samou nádheru tady zase máš já se aspon pokocham tvoji tvorbou věnce jsou teda parádní jsi moc šikovná jeden hezčí než druhy přeji pohodový víkend a další krásnou tvorbu vždy mne potěšíš opatruj se ..

 11. Máš moje uznání za tolik tvořivých nápadů. Já věnce na dveře nedávám protože nesmím, ale každý rok dostane věneček každý z našich stromů a stromků. Materiál co dům dal, jako poděkování za kyslík i za užitek. Tvoje věnce jsou půvabné, materiál nápaditý. Přeji ať se ti nápady množí, ráda se poučím a určitě bych byla ráda za „jízdní řád“ na jejich tvorbu. Jedna neví všechno ☺ ♥ ♣

 12. Ahoj Leni,nádherné věnce taky si dělám pravidelně věnce,ale na ty tvé nemám opět krásná inspirace děkuji.Iveta

 13. Leni, ty jsou nádherné. Já věnce neumím, o to víc obdivuji. Všechny jsou krásné, ale asi nejvíc mě uchvátil ten první. Měj pohodový víkend.

 14. Leni,obdivuju Tě ! Jeden krásnější jak druhý !
  Můžeš mi prosím prozradit,jak to všechno stíháš?
  Zdraví Zdena

 15. Teda Leni, jeden věnec hezčí než druhý. Na co sáhneš, to se Ti daří, máš můj obrovský obdiv.
  Díky za nádhernou inspiraci, kochám se.
  Přeji prima víkend. D.

 16. No páni, tedy Leni ty jsou úžasné já jen zde valím oči líbí se mi moc a jsi šikovná opravdu klobouk dolů. Opatruj se a hlavně zdravíčko přeji s pozdravem Ivet.

 17. Leni, to je krásná podívaná. Měla jsi dobrý nápad, ukázat věnce takto pohromadě i když některé už máš v samostatných článcích.Jsou nádherné všechny.Kdybych si měla vybrat, nevěděla bych který 🙂 Korpusy si děláš taky sama ?

 18. Lenko, neskutečná nádhera. Jeden vedle druhého skvost. Nemohu říci, který je krásnější. Ale u těch levandulových se mi zatajil dech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.