Ohlédnutí za létem

66 komentáře k článku: Ohlédnutí za létem

 1. Lenko, obdivuji jak máš vše krásně laděné do modra. V takovém koutku se určitě hezky tvoří. Líbí se mi celá zahrada.
  Škoda, že léto končí. Uteklo to nějak moc rychle.

 2. Leni, modrá kavárna je paráda. Máš to všechno pěkně vyladěné a moc se mi u tebe líbí. Pár starých modrých hrnců také mám, ale ty máš skvělou sbírku. Hezký zbytek neděle, pá 😀

  • Leni, to je modré království a těch pokladů:-) a ta modrá váha ta je parádní, taky jsem jednu starou restaurovala. Hned bych si tam dala kávičku s tebou;-)

  • Evi, jsem ráda, že se Ti líbí. K modrým hrncům mám plno historek. Třeba jak jsem jich jednou nakoupila víc v Praze na blešáku a neměla tašku. Prodejce taky ne, tak mě je dal do pytle s nápisem Česká pošta. Tak jsem si ho přehodila přes rameno a s kamarádkou jsme vypadaly, jak kdybychom vykradli ČP…

 3. Lenko, hezké ohlédnutí v modré. Modrá je prostě dobrá :-). Škoda, že léto uteklo, ani se člověk pořádně ohlédnout nestačil. Nějak to letí čím dál rychleji.
  Hezká nedělní večer

  • Stáňo, letí to moc… Když jsem byla malá, prázdniny mě připadaly krásně dlouhé a teď jsou hned pryč… A jak začnou děti chodit do školy, jsou za chvíli vánoce. Děkuju za zastavení.

 4. Má to nápad, má to styl … Je to moc pěkné a myslím, že to o tvůrkyni dost prozradí. To se pak nedivím, že vám kvetou i staré boty ☺. Jak se zpívá v písničce – modrá je dobrá. Jen toho léta je škoda, je nějak krátké.
  Přeji příjemné dny nového týdne. ☺
  https://kaleidoskop-podle-hanky.blogspot.com

 5. Leni,to je nádhera.Obdivovala jsem už na Instagramu a těšila se,že dáš i na blog.
  Vytvořila jsi kouzelné místo.
  Měj se moc hezky

 6. Leni, to je krásná kavárna. Dokáži si představit, dát si u Tebe dobrou kávičku. Moc se mi líbí všechny modré nádoby, … a ta váha, ta je úžasná. Máš vše krásně sladěné a opečovávané. Každý kout je pastva pro oči.
  Přeji pohodové dny. D.

  • Dášo, zdravím. Váha je poslední přírůstek z letošního léta. Už jsem si řekla, že nic kupovat nebudu, ale váhy Koloniál Lojza v mojí modré jsem mít musela…

 7. Krásné letní fotky, Leni! V létě modrou miluji, a tak se fakt kochám! Každý rok se s létem těžce loučím, mám ho moc ráda. Ten pekáč s netřesky vypadá úžasně!
  Měj příjemný večer, Helena

 8. Báječné, jak jste si vyzdobili svoje prostory. Jen zírám, jak i staré věci zdobí, když s nimi zachází nápaditá „babi“. Chytla jsem si nějaké nápady i pro nás doma, díky za tvůj letní článek a hlavně hromadu fotek.
  Měj se fajn a přeji ti příjemně prožitý i podzim, určitě potom dáš fotky, kde budou i další nápady. Díky a přeji pěkný podzim ☺

 9. To je prostě pohlazení na duši.Musí být velice příjemné posedět si tam či něco tvořit.
  Je to prostě úžasné místo.
  Když vidím Tvoje muškáty, tak při pohledu na moje letošní je mi smutno. Nějak jim letošní počasí nesedlo. Vždycky jsem je měla dle svých představ a letos už truhlíky z jedné strany domu sundám, protože jsou o ničem. Musím vymyslet do truhlíku pro tento čas něco ještě trochu letního, ale už i trochu podzimního.
  Měj se Lenko, moc hezky.
  Tvůj blog nemá chybu !
  Hanka

  • Haničko, já mám taky letos kytky v květináčích horší… A vepředu máme ještě terasu, ta není na fotkách a tam mám plno truhlíků s muškáty a vždycky tam jsou nejhezčí. No a letos stačilo pět dnů mé nepřítomnosti a rodina to tak přelila, že z nich jsou chudáčkové… Děkuju za pochvalu!

 10. Pořád doufám, že to léto ještě nevzdalo a ještě se nám vrátí – letos bylo tak krátké! „Kavárna“ je krásná, také by mi u podobného posezení bylo dobře. 🙂

 11. Leni, kde se nachází Modrá kavárna? Hned bych si zašla na kafe…Ta je úúúžasná! Trošku mi připomíná zahradu Ivy Hüttnerové, ale máš tam i její obrázky, takže trošku inspirace tam bude. Každopádně ti ji závidím. Ale bez práce to všechno určitě nevzniklo. Těším se na tvoje další nápady. Hela

 12. Krásné letní fotky. Ty potěší a zahřejí v dnešním uplakaném dni.
  Moc se mi líbily i předchozí příspěvky. Hlavně vnučky 😍.

 13. Kavárna v modrém hávu je boží. ( proč plýtvat slovy, když vše již bylo vyřčeno výše? )
  Lenko, gratuluji. Jiřina z .N.

 14. Leni tak to je něco nádherného miluji modrou barvu a také se těším až bude podzim čarovat. Děkuji za komentíky a pokud nevadí přidám si Tě mezi přátelé.

 15. Ahoj Leni, trošku jsem měla odmlku a u Tebe tolik nového. Tak to musím všechno prolistovat 🙂
  Máš to doma moc pěkné a vkusné. Krásně osázené květinami. A ty růže…ách, to je nádhera !
  Měj se pohodově a přeji krásné září 🙂 Alena

  • Alenko, děkuju. Ta růže se jmenuje New dawn, opakovaně kvete a krásně voní. Moje oblíbená barva je starorůžová, pudrová, tak jsem si vybrala tuto…

 16. Ahojky Leni, to je pecka, nádherně sladěné. Zahrada úžasná. Těch borůvek – super. Prima slunečné dny ⚛ ღ ♥

 17. Ahoj Leni tak jsem si to krásně prohlédla máš to tam moc hezké jako v Řecku mne se to moc líbí ta modrá barva a ty borůvky nádhera máš to všechno vkusné udělané opatruj se a budu se těšit na další tvé fotečky..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.