Počítání oveček

80 komentáře k článku: Počítání oveček

 1. Jé, ty jsou krásný! Já mám s tímhle utrum. Bobule je alergik, takže všechny hračky kde se drží prach, nebo z nich můžou lítat drobná vlákna prostě nejsou vítány….

 2. Ovečky jsou parádní.Ale obdivuju,jak to umíš vše krásně naaranžovat a vyfotit.K
  Přeji krásné Velikonoce,Mirka

 3. Juuuuuu 🙂 hackovany zajicek od tebe je pro Huri ten nejmilejsi plysacek, tak jsem zvedava, jak se zkamaradi s oveckou 🙂 krasne jsou!

 4. Lenko, chci být tvou vnučkou a dostávat krásné dárečky. Ovečky by se mi hóóódně líbily. Chodíš někdy spát 😄 Přeji hezké a snad i trochu teplejší dny 🌞

  • Evi, taky bych chtěla být svou vnučkou :o):o):o) Spím málo a velmi špatně. Ale i když nemůžu spát, v noci neštrikuju, tedy většinou… Děkuju moc moc.

 5. Jsou zas tak krásné. Tvoje dárky jsou prostě dokonalé. Dokonce mají i pomlázku – moc se mi líbí. Zdraví Marie

 6. Leni,to jsou úžasné ovečky.Jsi zlatá babička.Tohle bych nesvedla,po večerech se mořím s háčkovanými velikonočními vajíčky.Je to na mě velká piplačka a zdá se mi,že víc pářu,jak tvořím.
  Měj hezké dny

 7. Ahoj Leni,jsou nádherné a ty taštičky supr nápad další krásná inspirace.Holčičkám se budou určitě líbit.Měj se moc hezky.Iveta

  • Leni, to je taková nádhera!!! Tak na toto si ještě netroufnu, navíc já už mám vnoučata velká. Nejmladšímu 15 let. Ten už na hračky není, spíše na encyklopedie…jsi úžasná. Klobouk dolů.

 8. Lenko, vše bylo napsáno nade mnou, ale ten stojánek na ramínka se sukýnkami, ten nemá chybu. Jsi prostě boží babička.
  Tvé vnučky mají něco, co si nekoupíš. Jiřina z N.

 9. Leni, ty jsou překrásné. Ty by potěšily i mě. Jsou přímo uměleckým dílem. Měj pohodové dny.

 10. To jsou krásné ovečky! Děvčátka budou mít radost. A moc se mi líbí i taštičky – mám takové ráda a taky jsem podobné dělávala když byla vnoučata malá. Ale někdy ještě i teď ozdobím papírovou tašku pro dárek dospělých.
  Měj se moc hezky, Leni !
  Hanka

 11. Leni, to je opět nádhera, jak úžasné ovečky, tak krásně nadekorované taštičky. V tobě se kreativec prostě nezapře. Máš můj obdiv, stálýýýýý.
  Měj krásné dny. D.

 12. Leničko tak ovečky nádherááááááááááá moc se mi líbí šikulko popřeji krásné svátky Velikonoční jak Tobě tak i tvé celé krásné rodince a užij si vnoučatek a opatrujte se všichni ..moc děkuji za krásnou podívánou ..

 13. Že ovečky holčičky potěší, je bez pochyb, Leni. Jsou moc pěkné. Co už ale ani nevím, jak pochválit, je Tvé focení a aranžování, vždy krása. Díky za pěkné články a i inspiraci😊

 14. Leni, ty nikdy nezklameš a vždycky nám ukážeš něco pěkného. Tři ovečky pro tři šikovné vnučky. Ty tě musí milovat. Užívej si, užívej, za chvíli odrostou a pak už to nebude ono. Těším se na tvoje další tvoření. Hela

  • Helenko B., zdravím. To máš pravdu, strašně rychle to utíká… Zatím k nám jezdí rády, poslouchají pohádky s otevřenou pusou a chtějí si se mnou hrát. Ale rostou rychle… Děkuju za návštěvu a Tvoje slova ! Lenka

 15. Jsou moc hezké. Z dětství si pamatuji, že jsem si u dědy hrála s háčkovanou panenkou. Takové hračky jsou podle mě nejhezčí.
  Přeji ti hezký den, Leni. 🙂

  • Nikolko, i já jsem měla háčkovanou panenku v oblibě, uháčkovala jsem si ji sama. Nejmladší syn zas miloval zajíčka, co jsem mu upletla (vnučky je mají ode mě taky). Pořád ho nosil sebou, až se zajíc časem úplně rozpadl… Hezké Velikonoce ! L.

 16. Ahoj, Leni,
  velmi nápadité a krásně provedené ovečky a navíc v krásném balení, vedeš vnučky ke vkusu, ale holka, uvědomuješ si, že nemůžeš přestat? S dalšími a dalšími Velikonocemi „musíš“ stále vymýšlet a tvořit nové, už jsi zařazená do kategorie „tvořící babička“. To je samozřejmě myšleno s vtipem a přeji Ti tu radost ☺.
  Tak Leni – krásné a pohodové Velikonoce přeji. ☺

  • Hani, děkuju za komentář. Asi máš pravdu, ale ony na to za chvíli stejně nebudou už zvědavé :o) :o):o) Taky přeju hezké Velikonoce, měj se hezky. L.

 17. Ovečko malá,
  kde ses tu vzala?
  Večer tě počítat budu,
  zaženu chmury i nudu.
  A než přijde spánek.
  bude tu i beránek.

 18. Háčkovat umím, ale zvířátka mi fakt nejdou.😞😠 Ale tvoje ovečky jsou úplně suprácký a určitě udělají vééélkou radost.👏
  Přeji příjemný večer.

  • Emo, moc moc děkuju. Háčkovala jsem podle popisu. Moc se mi líbily, že jsou háčkované ze slabé příze a ne ze žinylky jako všechny ostatní, co jsem viděla. I když ty se mi líbí taky, ale tyhle víc… Měj se hezky. Lenka

 19. Lenko to jsou fakt krásné ovečky, máš štěstí, když je můžeš takto dětem dávat. Naši mladí razí minimalistický způsob života, tam pro takové výrobky není moc místa. A když člověk vidí ty jejich obličeje, kdy není nic správně, tak ani nemá chuť něco vyrábět. Krásné velikonoce. J.

  • Maruško, ovečky mě hned zaujaly, jak jsem je viděla, hned jsem věděla, že je chci udělat… A taštičky vyrábím často a ráda. Užij si velikonoční svátky !

 20. Panebože jak já se stydím….neumím nic, doma jsem tkala na stavu, vyšívala a to je tak asi všechno. Leni jsi babička snů. Závidím holčičkám a Tobe ze srdce přeji zdraví a spoustu nápadů, ale si myslím, že nápady máš přehršel i bez mého prání, tak se opatruj – Míla

  • Mílo, zdravím. Moc děkuju za pochvalu, vážím si toho !!! Umíš tkát na stavu, vyšívat – to toho umíš dost, nepodceňuj se ! Děkuju za přání, více zdraví bych opravdu potřebovala… Opatruj se, posílám pozdrav. Lenka

 21. Ježíší, to jsou překrásné ovečky já bych chtěla Leni taky♥ Jsi moc šikovná a smekám 1************* věřím, že vnučky měli radost.😊

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.