Velikonoční výstava

Velikonoční výstava

Dnes vás zvu na velikonoční výstavu.

Měla jsem v plánu tři, ale stihla jsem jen jednu v Častolovicích, kterou pořádají místní zahrádkáři. Pokaždé tu najdu něco pěkného a inspirativního, co mě potěší.

Přeju všem hezké Velikonoce, ať už je vnímáte jako křesťanský svátek nebo jako vítání jara. A kdyby vám chybělo sluníčko, tak vám jedno posílám. Ušila jsem ho před dvaceti lety pro nejmladšího syna :o).

80 komentáře k článku: Velikonoční výstava

 1. Leni krásná výstava moc se mi líbí já popřeji Tobě a tvé celé rodince krásné a klidné svátky velikonoční opatruj se ..

 2. Krásné tvoření, obzvláště se mi líbí moc ta vajíčka. A pravda, po sluníčku se mi stýská, včera nás parádně namlsalo a dnes si hraje na schovávanou :. Krásné svátky jara přeji!

  • Jani, na této výstavě je vždy soutěž o nejkrásnější kraslici, účastnila se jí i moje sousedka. Hned jsem její vajíčka a rukopis poznala, i když je soutěž anonymní. Přeju poklidné Velikonoce . L.

 3. Tak už vím, odkud bereš inspiraci. Zde je toho opravdu na výběr a krásné kousky. Ať už jsou velikonoce u vás šťastné, barevné a veselé ☺

  • Kitty, zdravím. Výstava to není velká rozsahem, ale inspirace tam je plno. Ráda se takových akcí účastním, to mě zajímá. Děkuju za zastavení a přeju hezké Velikonoce . Lenka

 4. Dík za nakouknutí na výstavu. Vystaveno moc pěkných kousků. Jarní pohodu a klidné Velikonoce přeje Marie.

  • Maruško, výstava byla moc hezká. Vše pro radost… Ten patchworkový koutek je od paní, také Marušky, ke které jsem jezdila na patchwork. Hezké Velikonoce a jaro ! L.

 5. Lenko, moc hezká výstava. Když o tom přemýšlím, tak jsem jsem na velikonoční výstavě nikdy nebyla. Na vánočních ano, ale ty velikonoční mne zatím míjely…
  Hezké velikonoční dny

 6. Leni to jsou moc krásné fotografie z výstavy a hezké věcičky tam vystavují. Líbí se mi kraslice. jsou úžasné. Přeji Tobě i celé rodině krásné Velikonoce.

 7. Leni, výstavu jsem žádnou nestihla, takže jsem se moc ráda toulala s Tebou a kochala se zajímavými výtvory. Hezké věcičky tam vystavují. :o)
  Přeji krásné Velikonoce. D.

 8. To je tolik krásných věci,že bych nevěděla,co dříve obdivovat.Také jsem chtěla na Velikonoční výstavu kousek od nás,ale manželovi se nikam nechce.Ach,jo.
  Leni,měj hezké velikonoční svátky

 9. Leni, krásná výstava! Obdivuji trpělivost maléreček. A tvoje sluníčko pořád rozesmátě svítí. Měj krásné Velikonoce!
  Ivana

  • Ivo, moc Tě zdravím. Sluníčko na mě vypadlo při úklidu a tak jsem zavzpomínala na dobu, kdy jsem ho šila k Vánocům pro tehdy tříletého syna… Užij si svátky ! L.

 10. Na výstavě bylo určitě krásně, těch úžasných výtvorů co tam bylo. Nádhera. Lidé jsou šikovní stejně jako Ty Leni. Hezké Velikonoce přeji ⚛ ღ ♥

  • Leni, dala jsem sem jen malou část fotek, bylo tam toho plno – hezky naaranžovaná zátiší zahrádkářských spolků z okolí, milá dílka ze škol, ze školky…Účňové z Nového Města mají vždycky krásně naaranžované prostřené stoly s velikonočním pečivem. Je to fajn akce. Měj pěkné Velikonoce. L.

 11. Leni, krásná výstava. Některé kraslice jsou vpravdě uměleckými díly. Měj pohodové sváteční dny.

 12. Taky jsem plánovala s našimi zahrádkáři na tuto výstavu minulou sobotu zajet. Ale nějak mi to nevyšlo. Potěšila mne Tvoje fotka místa, kde je prezentovaná paní Anna Rusová. Znám se s ní osobně, žije v mém rodném městě Červený Kostelec. Svými kraslicemi zdobenými slámou je známá nejen u nás, ale vystavovala i v zahraničí. Má velikou sbírku krojovaných panenek a i krojů.
  Měj hezké Velikonoce, Leni !
  Hanka

  • Evi M., to jsem ráda, že Tě ukázka z výstavy potěšila tak jako mě. To jsou takové moje malé radosti…. Děkuju za návštěvu, přeju hezké Velikonoce. Ll

 13. Báječné inspirativní výstavy, díky za fota! Zároveň jsem mohla vidět, že Anna Nosková, stále šíje patcdwork👍🙂
  Přeji Ti Velikonoce plné radosti, kterou určitě zajistí vnučky❤️

  • Helenko B., velký věnec byl moc hezkou dominantou sálu. Co se týká kraslic, každý rok tu probíhá soutěž o nejkrásnější, hlasují návštěvníci výstavy. Přeju pěknou velikonoční neděli. L.

 14. Výstava je plná výborných výrobků, moc se mi líbí. Častolovice znám, byla jsem tam na zámku, prošla zahradou. I Tvoje sluníčko je krásné.
  Přeji krásné Velikonoce Tobě i Tvé rodině. H. ☺

 15. Lenko, žádnou výstavu jsem neviděla, tak jsem se ráda podívala s tebou. Jsou na ní moc hezké věci, líbilo by se i tam. Přeji i u vás hezké svátky s rodinkou a v klidu 😜🍀

 16. Leni, přeji Tobě i celé rodině pěkné a pohodové Velikonoce 🙂
  A výstava? Tolik nádherných věci, to by se mi tam taky moc líbilo. 🙂
  Díky i za krásné sluníčko 🙂 Alena

 17. Lenko,výstava byla určitě velkou inspirací. Preji Tobě a všem kolem Tebe pohodu a zdraví ve všední dny i sváteční.

 18. To byla krásná výstava. Taky budu muset jet na nějakou, ale nyní „zahrada volá“ a tak pracuji převážně doma na zahradě. I tobě přeju krásné svátky Velikonoční.

 19. óo, všechno to jsou parádní kousky. Ráda jsem si prohlédla. A asi nejvíc to sluníčko.
  Měj se pěkně, zdraví Marie

 20. Tolik krásných výtvorů, člověk neví, kam dřív kouknout. Pěkný zbytek velikonočního pondělí přeji. 🙂

 21. Ahoj Leničko, přeji ti ještě stále krásný pondělní velikonoční večer. Výstava by se mne také moc líbila, tak jsem ráda, že jsem mohla s tebou podívat. Kraslice jsou nádherné. Přeji ti hezký velikonoční pondělní večer. Iva

 22. Ahoj Leni,
  já jsem nikdy na velikonoční výstavě nebyla, ale z tvých fotek to vypadá skvěle a asi bych tam utratila majlant:-) Moje velikonoční výzdoba je hodně jednoduchá, mám jen nějaké větvičky, ptáčky, vajíčka a dva porcelánové ušáky:-) Půlka výzdoby je vlastně spíše jarní než jen velikonoční.
  Měj se krásně,
  Hanka z ciculka.cz

  • Hani, to máš výzdobu tak jako já, nepřeháním to, nemám ráda, když toho je hodně. Na Velikonoce jsme nebyli doma, ale zdobila jsem stejně. Hezké dny přeju, L.

 23. To je krása! Takových pokladů. Nejvíce mě zaujaly kroje a kraslice obháčkované korálky. Až mě teď mrzí, že jsem se na žádnou podobnou výstavu nedostala.

  Snad jste si užili krásné velikonoční svátky, Leni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.