Polštáře – vánoční stromečky

Polštáře – vánoční stromečky

K navození vánoční atmosféry jsem ušila dekorační polštářky ve tvaru stromečků.

Na jeden z polštářků jsem nakreslila nápis „Kouzlo Vánoc“. Zdobit náš domov mě baví. Polštářů máme hodně, různě je obměňuju. Dokážou každou místnost zútulnit, oživit a pokoj hned získá nový vzhled. Polštářky, deky a plédy – to je prostě moje… Zahřejí nejen na těle, ale i na duši.

70 komentáře k článku: Polštáře – vánoční stromečky

 1. Lenko, krásně vymyšlené, bezchybně ušité, vhodně vybraný materiál a skvostně nafocené. Super babka Lenička.
  Jiřina z N.

 2. Krásně jsi nafotila svůj nápad na vánoční polštáře, které jsi ušila z moc hezkých materlálů.
  Je to radost chodit sem k Tobě !
  Měj pohodové dny!
  Hanka

 3. Leni, vždycky dokážeš překvapit. Super nápad a nafocené parádně. Já pořád jen přemýšlím, kdy spíš 😂😊

  • Evi, se spaním to je u mě hodně špatný. Na včerejšek jsem např. spala 2 hodiny. Na dnešek jsem nemohla několik hodin usnout, i když jsem byla tak nevyspalá… A i když spím málo a špatně, nejsem schopná v noci ještě něco tvořit. Můj muž spí jak špalek v noci i ve dne po obědě. Říká, že spí i za mě… Spánek je jeho největší koníček.

 4. Leni,to je nádherné.Polštářky se mi moc líbí.Já tak šikovná nejsem,ale v rámci svých možností to mám stejné.Libí se mi nazdobený byt maličkostma,které si vyrobím,ušiju,uháčkuji.
  Člověk se má obklopovat věcma které ho těší.
  Měj hezký předvánoční čas

 5. Moc hezké polštářky. Taky je mám ráda, je jich plná postel. Nedávno jsme koupili červený „sametový“ se střapci – ten by se líbil Argovi, ale bude zdobit můj ušák. 🙂

 6. Ahoj Leni,opět supr nápad taky jsem si dělala nové vánoční polštářky obháčkovala jsem látku s vánočním motivem budu se opičit a ještě přidělám stromečky,taky mám ráda všude polštářky a deky.Moc zdravím. Iveta

  • Ivetko, klidně se opič. Já budu ráda. Já jsem polštářky s andělkama obháčkovala zase vloni… Nápis jsem nakreslila gelový perem na textil a zažehlila přes pečící papír. Drží to výborně, mám to vyzkoušené. Ahoj.

  • Hani, nikam jsem nejela, to je u nás v lese. Sněhu napadlo dost, teď už je skoro pryč. A když to jsou polštářky stromečky, tak jsem je chtěla nafotit taky mezi stromy. A sníh byl krásný bonus. Ahoj

   • P.S.

    Zde Ti odpovídám na otázku, kterou jsi mi položila k mému poslednímu příspěvku❄️

    Lenko,
    nejde mi odpovědět přímo pod tvůj komentář, tak doufám že najdeš moji o dpověď i tak.
    Nic jsem nemusela odstraňovat, dlažbu jsem jenom zbavila běžných nečistot
    a umyla, abych je zbavila ev. mastnot. A pak rovnou natřela, nášlapnou plochu 2

    • Tak ještě jednou, špatně jsem zkopírovala (jak vidno moderní technologie neovládám, jako třeba renovaci schodů🤯 )

     Lenko,
     nejde mi odpovědět přímo pod tvůj komentář, tak doufám že najdeš moji o dpověď i tak.
     Nic jsem nemusela odstraňovat, dlažbu jsem jenom zbavila běžných nečistot
     a umyla, abych je zbavila ev. mastnot. A pak rovnou natřela, nášlapnou plochu 2 vrstvy tmavě šedou a podhledovou část schodů 2 vrstvy světle šedou barvou od firmy Detecha “Ekoban na beton Forte Plus vyšší mechanické zatížení – poloměr.
     Pak jsem světlešedou barvou nanesla na šablonu, která vytvoří dokonalou iluz i dlažby. Někdo konečný výsledek ještě natře bezbarvou vrstvou laku. To jsem neudělala, aby schody nebyly kluzké. Jenom je potřeba pro použití šablony, aby podklad byl rovný. Nepochybuji, že by jsi to nezvládla, stačí vidět na Tvém blogu co umíš tvořit👍👍👍.
     Hezké dny❄️

     • Renčo, moc děkuju za vyčerpávající odpověď, postup, a název barvy. Už jsem to zkoumala… Úplně jsi mě navnadila, chtěla bych se do toho pustit. Snad bych to zvládla, nevím. Ale se šablonami jsem zvyklá pracovat. Děkuju. Lenka

 7. Leni, to je pěkný nápad. Máš polštářky také stylově nafocené. V tom sněhu vypadají kouzelně.
  Měj se pěkně. Hela

 8. Lenko moooc pěkné polštářky, mě se líbí že jsou ve tvaru vánočního stromečku. Krásné fotky, moc hezky nafocené.
  Ahoj babi Věrka

 9. Věřím, že i sebezarytější odpůrce Vánoc od tebe musí odejít s tím, že se na ně těší :), dokážeš navodit krásnou vánoční atmosféru :).

 10. Tak já jsem úplný opak – mám pořád stejné polštáře na stejných místech, neměním, jen občas přidávám nové. Stromečky jsou hezké a k té zimě se opravdu hodí. Hodně pohody.

 11. Ahoj Leni,
  to je skvělý nápad. Já jsem si koupila dva povlaky s vánočními motivy v Pepcu a jsem s nimi moc spokojená. Jeden si zabraly kočky a je to jejich oblíbený pelíšek.
  Měj se krásně,
  Hanka z ciculka.cz

  • Hani, vánoční polštářky musí být, viď. Já polštáře obecně mám moc ráda, máme jich hodně. A ráda je i tvořím – šiju, pletu, hàčkuju. A ráda je i rozdávám. Děkuju za Tvoji návštěvu. L.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.