Dárky jen tak pro radost

Dárky jen tak pro radost

Během jednoho týdne jsem dostala dárky hned od dvou milých blogerek.

První dárek byl od Jiřinky z blogu TRVALKA DAHLIA. Místo aby ležela hezky v posteli se svojí virózou nebo si štrikovala něco pro sebe, radši uháčkovala čepice pro naše tři malé vnučky. A ještě spěchala, aby to stihla než k nám vnučky přijedou na jarní prázdniny ! Aničce, Marušce a Adélce se sluníčkové čepice od ní moc líbily, hned si je nasadily a chodily v nich celý den i doma.

Druhým dárkem byla krabice nití a šicích potřeb od Jany z blogu JANA DOMA. Krabice opravdu maxi, vážila přes 5 kg a bylo v ní 205 špulek nití !

Milé dámy, moc vám děkuju za taková krásná překvapení ! Dárky udělaly radost, a ještě větší to gesto, že na mě někdo myslí a chce potěšit, i když nemám žádné narozeniny ani svátek. Prostě jen tak… Vážím si toho, děkuju.

62 komentáře k článku: Dárky jen tak pro radost

 1. Takový dárek potěší i je praktický, Jiřinka ho stihla udělat na nastávající jaro. Praktický a velmi pěkný. Dávám palec nahoru, je šikovná. Určitě se jí to bude počítat k dobru ;-)))

 2. To jsou opravdu milé a užitečné dárky. Všimla jsem si, že v krabici se špulkami byly barvičky různě pomíchané, ale na další fotce jsou pěkně srovnané podle barviček v odstínech. Paráda. To sis s nimi pěkně pohrála, aby sis je mohla uklidit ve svém úžasném šicím pokojíčku. Tak si všichni dárky užijte.

  • Maruško, Ty máš postřeh ! Já to mám ráda roztříděné podle barev, mám tak i látky ve svě látkové skříni. A zrovna jsem je u toho spočítala :o). Měj se hezky, Lenka.

 3. Leni, tak největší radost mám já, že se kloboukočepice líbily a holčinky je nosí.Určitě jim vydrží i na příští zimu. Největší legrace je, že takto jsem to chtěla, barevně si je rozebraly podle mého gusta, jaká náhodička. A ty špulky nití ti, Leni, moc přeji. Jiřina z N.

 4. To je tak hezké,že někdo jen tak udělá někomu radost.Hezky se to čte..At jste zdravá a štastná.Krásné dny plné pohody.

 5. Leni, takové nečekané dárky jen tak pro radost, ty potěší hodně moc. Je prima, že jsou mezi námi tak skvělé duše, moc často už se to nevidí. Čepice jsou svými barvičkami aktuální, jaro už tu za chvíli bude a holky jsou skvělé modellíny 😀🥰

 6. Leni taková to překvapení jsou nejhezčí. Určitě jsi měla velkou radost. Vnučkám čepičky moc sluší, ale i holčičky jsou krásné. Přeji ti pěkné nedělní odpoledne. Ivana

 7. Jiřinka je šikovná a sluníčkové čepičky děvčátkům moc sluší.A niťový dárek je úžasný,nitě všech barev miluji,skoro to vypadá,že je sbírám.Krásné dárky oba
  Leni,měj se hezky

  • Jituško, já miluju galanterie a všechno zboží v nich, včetně nití. Už jako malá jsem si hrála na zemi s prázdnými špulkami od nití, babička nebo mamka u mě šily. To bylo tak krásný ! Lenka

 8. Leni, věřím, že dárky potěšily nejen tebe, ale i tvé vnučky. Moc jim čepice sluší. 👍👍 Jiřinka je šikulka. 👍👍
  Krabice nití je také úžasný dárek.
  Měj hezké dny.

 9. Leni, vidím, jak je Jiřinka hodná a šikovná. Děvčatům čepice moc sluší. Jsou to hezké dívenky a mají i hezké čepice. Hlavně že dárky udělaly radost a o tom to je. Také mně Jiřinka udělala svými dárky velikou radost a navíc jsme se i setkaly a to je fajn. Přeji vám všem krásné jarní dny i když si myslím ,že čepice a teplé oblečení ještě bude v kurzu….Měj se moc hezky.

 10. Leni, určitě to byly příjemné a hezké jarní prázdniny a s těmi čepicemi to bylo ještě lepší. Holčičkám to moc sluší a je to taková „silná trojka“, přeji, aby jim to dál vydrželo. Jiřinka zaslouží velkou pochvalu za práci, pohotovost, ale já ocením i zásilku těch nití, to je dobrý počin! Je dobré vědět, kdo takové věci využije a to řazení podle barev je tedy „něco“ 👍.
  Přeji hodně radosti a v předvečer jarní rovnodennosti rovněž krásné jaro! ☺

 11. Takové nečekané dárky udělají člověku velkou radost, viď. Čapky holčičkám moc sluší a nitě zcela jistě využiješ- vždyť máš krásné místo pro šití.
  Měj se hezky!
  Hanka

 12. Taková krása! Nitě bych taky užila, sama jsem dostala podobnou od babičky, když jsem začala šít. Děkovací fotka s čepicemi je nejlepší. 🙂

  • Barunko, to jsem ráda, že jsi zmínila děkovací fotku s čepicema. Holky se pustily do výroby, hned jak mě to napadlo a čepice měly u kreslení na hlavě :o). Pozdravuju, Lenka.

 13. Leničko tak dárečky určitě potěšili no těch špulek teda je tobě to určitě udělalo radost a čepičky jsou nádherné at dělají holkám radost opatruj se Leni měj se hezký doufam že to jaro už bude..

 14. Že je Jiřinka úžasná žena už vím dávno, takže sluníčkové čepičky mě vůbec nepřekvapují :). Musely udělat náramnou radost, stejně jako nitě, pro tvořivou duši to musí být hotový ráj :).

 15. Takový parádní příspěvek a já ho málem přehlédla!
  Čepice super, modelky nenechaly nic náhodě – naprosto parádní fotky!
  A tak hranice nití – to tě musela potěšit, takovou zručnou švadlenku!
  Leni, měj příjemný víkend, Helena

 16. To je moc milé, takové překvapení musí potěšit. Leni, těch nití 😯👍😊 V té Tvé šicárně udělají i pěknou dekorací, máš je krásně podle odstínů seřazené 👍 A žluté čepice jsou taky parádní a holkám sluší moc. Děkovaci foto 👍👍👍🥰

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.