Kumík

Kumík

Kumík, člen naší rodiny a milovaný pejsek naší Jani odešel do psího nebe.

Jeho odchod nás velmi zasáhl, na to se nejde připravit. Je těžké se s tím smířit, bolí to … Kumík prožil šťastný život se spoustou zážitků díky svojí mamince Jani, po jejímž boku ťapkal více jak dvanáct let. Věnovala mu úžasnou péči odmalička do poslední minuty jeho života a hlavně spoustu lásky. Vše jí vrchovatě oplácel jak jen to pejsek umí, byla celý jeho svět. Kumík zůstane pořád v našich srdcích a navždy tam bude vrtět ocáskem.

82 komentáře k článku: Kumík

 1. Jak jsem ti psala, na tohle se nedá nikdy zvyknout když to je náhle, a ani se na to připravit když pejsek je jakkoli nevyléčitelně nemocný. Vždycky to je bolest která trhá na kusy ….. jen si stále říkat že jsme jim připravili ten nejlepší možný život v naší společnosti.

 2. Ahoj Leni,je mi to moc líto nás náš milovaný pejsek opustil před vanocema a pořád strašně chybí.Je vidět z každé fotky, že Kumika moc milovali.

 3. Je mi to líto. Ale určitě jste mu připravili krásný život, sledovala jsem Kumíka na tvém blogu. Fotky ukazují, že byl opravdu kamarádem a přítelem a zlatíčkem ve vašich životech. Vzpomínejte v dobrém 🙂

 4. Leni , je mi to moc líto , vím jak to bolí . Je to už půl roku, co nám po 15 letech odešel náš Čiko. Moc mi chybí.
  Objímám , přeji hodně síly .

 5. Lenka, držte sa, je to veľmi bolestivé, chápem to…nás takto vyše roka opustil kocúrik Murko…Plakala som ako malé decko…takže chápem…drže sa!

 6. Lenka, to mi je ľúto, na to sa nedá nikdy pripraviť. Aj nás to doma čaká…a myslím, že čoskoro.
  Kumík bol krásny a milovaný psík, nech mu je v psom nebíčku dobre.
  Myslím na Teba,
  A.

 7. Leni, to je mi líto. Oni jsou parťáci a členové naší rodiny. U nás je to už dva roky a stejně jsem mu dělala na vánoce perníkovou kost se jménem a mám ji schovanou. Na ty příhody se psími kamarády a jejich oddanost se nezapomíná a oni tak s námi stále trošku jsou… Hodně objetí.

 8. Leni,je mi to moc líto.Vím,jak to bolí a bolí to dlouho.
  Fotografie jsou nádherné a bude to navždy vzpomínka na Kumíka.Měl krásný život a samou lásku od vás všech.Měl krásný život.
  Myslím na vás

 9. Bolí to moc. Ještě si užil hezké, spokojeně Vánoce, jako moje Agátka a ta už také není. Skotačí si za Duhovým mostem a my se tu trápíme.
  Dagmar. ,

 10. Leni, to je mi moc líto. 😥

  Tohle je důvod, proč už nikdy nechci mít zvířecího mazlíčka. Odchody všech jsem nesla těžce. Ale… jak dcera, tak i syn mají zvířecí mazlíčky, tak mám koho pomuchlat a pohladit.

 11. Leni, to je mi moc líto. Mám slzy v očích. Kumík si užil krásný život a byl milován. Vždycky jsem se těšila, jak si o něm psala, bylo vidět, že je to právoplatný člen domácnosti a má se jako v ráji. Už někde řádí v psím ráji a vzpomíná, jak se u vás měl krásně.😪

 12. To je smutná událost, Leni 😪🖤 A vím, jak umí bolet….. taky jsme to prožívali. Myslím na Vás, držte se😪
  A svíčička pro Kumika do psího nebíčka 🕯️🖤

 13. Jak jsem v práci viděla v mailu odkaz na Tvůj nový článek jen s jménem Kumík, bylo mi to hned jasný. Možná i proto, že v poslední době moc vzpomínám na Bonga (a už není víc jak rok).
  Je to smutný, je mi to líto.

 14. Pláču, to je dojemná a krásná vzpomínka. Leni je mi to moc líto, vím jak to bolí ⚛ ღ ♥ měl krásný a láskyplný život.

 15. Leni, je mi to moc líto. Odchod pejska je vždy těžký, je to člen rodiny, na to se nedá připravit. Fotky jsou ale nádherné a díky nim máte krásné vzpomínky. Opatrujte se. D.

 16. Ahoj, Leni, je to smutné, ale už nějaký čas jsem nějak tušila, že na tom Kumík není nejlépe. Jednou to muselo přijít, ale já tvrdím, že smrt vždy dokáže překvapit, i u lidí. Zrovna odchází jedna skvělá paní, kterou znám, tak proto. Kumík měl u vás/u Jani krásný život, že si troufám říci, že mnohé děti se tak nemají. A byl to už starý pán podle věku a mnozí lidé taky nemají tolik lásky. Je to prostě fakt. Tak jste si ten život navzájem hezky obohatili, Kumík jistě navždy zůstane nejen v pamětích, ale ve vašich srdcích. Fotky to říkají za všechna slova. 😉
  Přeji hodně sil.

 17. Milá Babilenko, přidávám se k ostatním. Budiž mu země lehká, jak se říká… je to smutné.
  Tobě přeji krásné dny a hodně radostí ♥

 18. Zlatíčko Kumík. Leni, toto jsem zažila už několikrát. V psím nebíčku už mám několik kamarádů. Je to smutné. Cítím s tebou i tvou rodinou…

 19. Leni, to je mi moc líto. Nám v rodině zase dva týdny zpět odešel Beník, kříženec velkého knírače a labradora s úžasnou klidnou povahou. Moc mi chybí.

 20. Leni, kdo zažil, ví!Ty fotky jsou tak krásné, ač jsem Kumíka nikdy na živo neviděla, kutálí se mi tu slzy…
  Držte se. Helena

 21. 😢Ach jo, tak to je mi Leni strašně líto i já znám jaká bolest to je😢pláču zde i když Kumíka jsem znala jen z fotek. Držte se s celou rodinkou♥♥♥😢

 22. Leni je mi to moc líto,ale bohužel je to koloběh života.Vždy je to moc smutné když odejde člen rodiny a tím byl i Kumík.Držte se…..

 23. Leni, tohle je vždy těžké, na to se člověk nepřipraví. Jsou to členové rodiny. Za chvíli to budou tři roky, co odešla Justýnka a já na ni pořád často vzpomínám, i když teď je s námi jiný člen rodiny Sára, ale jednoho mazlíčka druhým nikdy nenahradíš. Kumík byl moc milý a ještě vám bude bohužel chybět. Držte se.

 24. Lenko, to je smutná zpráva. Vybrala jsi moc krásné fotky a napsala moc krásnou vzpomínku. Vím, jak to bolí.A to prázdno se hned tak nezaplní. Držte se.

 25. Leničko už jsem vyprovodila čtyři pejsky a vždy mne to mohlo srdce utrhnout. Moc to bolí, přeji vám hodně sil. Kumík bude navždy s vámi. Ivana

 26. Leni, to mě moc mrzí. Snad se bude i za druhým břehem mít tak dobře jako u Jani. Kéž by byl každý pejsek tak milován a opečováván… Upřímnou soustrast celé rodině.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.