Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny jsme si užili s vnučkami. Jezdili jsme na výlety, chodili do přírody a tvořilo se.

Výprava do lesa a sběr listí na tvoření. Listí se použilo na výrobu podzimních skřítků.

A také na autoportréty, tady listy posloužily jako vlasy.

Pouštěli jsme také draka. Tohle je už druhý, první nám zůstal zamotaný na stromě a tak děda dojel koupit dalšího…

Z Aničky už je školačka a tak se trénovala písmenka.

Při cestě do zábavného parku Tongo se holkám líbil vánoční stromeček v Albertu. A tak jsem si s nima vypravovala o Vánocích, mají toho plnou hlavu… Koupila jsem jim k tomu patřičnou literaturu, aby se jim těšilo lépe…

66 komentáře k článku: Podzimní prázdniny

 1. Prima prázdniny si u vás vnučky užily. Autoportréty s vlasy se mi moc líbí, skřítci taky (v dětské skupině, co má náš úřad, dělaly děti podobným způsobem dlouhé housenky, měly to loni celý podzim na parapetech oken do ulice a vypadalo to moc pěkně).
  Hezké podzimní dny, Lenko

 2. Lenko, umíš děvčata zabavit a nadchnout. Je to úplně jiné, než sedět u mobilu, jk to mnohé dnešní děti chtějí. Je vidět na fotkách, že je všechno moc baví.

 3. Leni, ty mě dokážeš svojí tvořivostí vždycky překvapit. Skřítci jsou parádní a holky šikovné po babičce. Takovou babičku bych přála všem dětem. Jsi skvělá, pá 😃👍

  • Evi, děkujuuu. Já jsem měla hodnou babičku a moc jsem ji milovala. Všechno mě naučila a pořád se usmívala. Prožila jsem u ní nádherné dětství. Vážím si Tvého komentáře, všech !

 4. Leni, přála bych všem dětem takovou babičku, škoda, že ty mé takovou tvořivou nemají, ale já taková určitě budu pokud se toho dočkám:-)

 5. Vnučky se mají,jsi šikovná a vynalézavá babička.Mně tohle tvoření s vnoučaty hodně bavilo.
  Krásné výtvory a holčičky,jak panenky.
  Leni,měj hezké dny

 6. Je skvělé, jak trávíš čas s vnučkami! Příroda, tvoření, kreativita, knihy… To musí být šťastné holčičky!

 7. Jsou to krásné chvíle jak pro vnučky, tak pro vás s mužem.. Holčičky budou mít na co vzpomínat.
  Krásné tvoření, výletování…. prostě paráda. Hmm, ta knížečka by se mi taky líbila. Škoda, že už vnoučata mám velká.
  Hezké dny, Lenko !
  Hanka

  • Hani, jak jsou malé, tak jsou ze všeho tak nadšené… A pusu nezavřou. Kolikrát jim říkám – a teď hrajeme bobříka mlčení… Aby chvilku ztichly. Posílám pozdrav.

 8. Příští prázdniny se mohu přidat😁😁😁, Paní, super, extra, Babičko?
  Zaručuji se, že nezlobim, poslouchám a ráda tvořím😊.
  Mají to vnučky štěstí!!!

  • Renatko, klidně se můžeš přidat. Tři nebo čtyři, to už je jedno… Aspoň bych se něco od Tebe přiučila. Myslím, že by se Ti u mě líbilo, mám plnou skříň látek. L.

 9. Leni ahoj zdravím moc no to jsou krásné fotečky a vnučky si určitě užili krásné prázdniny no u babičky je vždy dobře moc hezké tvoření a ty skřítky jsou krásné a jak si vnučky prohlížejí čekání na vánoce v knížkách Leni opatruj se hezké dny popřeji..

 10. Ahoj Leni,
  koukám, co jste všechno s holčičkami stihly. Vypadá to na parádně strávený čas. Moc se mi líbí ty aktivity s barevným listím.
  Měj se krásně,
  Hanka z ciculka.cz

 11. Krásní skřítci, ti listová i ti živí. 😀 Určitě jste si prázdniny skvěle užili, z fotek dýchá pohoda a kouzlo podzimu. A taky už ten předvánoční čas. 🙂

 12. Kouzelní skřítkové a ještě kouzelnější děti :). Je prima mít takovou babičku, hned bych se mezi ně propašovala taky! 🙂

 13. Moc hezké fotky. 🙂
  Vzpomněla jsem si, jak jsme jako malé vyráběly zvířátka z kaštanů… na listy jsme s mamkou a sestrou do lesa taky chodily, a pak jsme je doma malovaly vodovkami přesně podle barev toho listu.

 14. Leni u vás se vnučky mají opravdu bezvadně a to je super…hezké momentky hlavně se mi líbí četba čekání na Ježíška 🙂 Opatruj se a hezké podzimní dny přeji.♥

  • Ivet, ahoj. Knížka Čekání na Ježíška je kreativní sešit s úkoly s vánoční tématikou – moc se mi to líbilo, tak jsem jim to koupila a dala už teď, aby si mohly doma tvořit. Posílám pozdrav.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.