Jak šel rok 2022 na mém blogu – 2. část

58 komentáře k článku: Jak šel rok 2022 na mém blogu – 2. část

 1. Děkuji za potěšení očí a chválím tě – jsi pořád činorodá a to prý prodlužuje život. Tak ať se ti daří dál ;-)))

 2. Leni, na některé tvé výtvory nejde zapomenout, přesto jsem si je moc ráda znovu oživila. Díky za fotky z Korfu, letos tam poletíme v červnu, jen doufám, že to vyjde. Měj se, pá 😀

  • Ahoj Evi tak to je fajn, že letíš k moři. To bude určitě bezva a odpočineš si. Já nevím, jestli někam vyrazíme, uvidíme. Děkuju za návštěvu, Lenka.

 3. Leni,to je tolik krásných věcí.Jsi neskutečně pilná,pořád něco tvoříš.Byla jsem také hodně tvořivá,když byla vnoučata malá,teď už mi zbylo háčkování a občas něco ušiju.
  Měj se moc hezky

 4. Ahoj Leni, tak jsem se moc ráda pokochala zase jednou tvojí tvorbou. Jsi neskutečná, fakt – cokoliv vezmeš do ruky, už něco vyrábíš 🙂 to je radost se koukat. Přeju ti, ať ti to letos jde stejně báječně a s takovou kreativitou, jako loni. Nádhera! Anička

  • Milá Aničko, děkuju Ti za takovou pochvalu. Ty jsi taky kreativni, vše u Tebe sleduju a obdivuju ! To bych si přála taky, abych mohla tvořit jako vloni. Pozdravuju, Lenka.

 5. Leni, opět a znovu smekám! Spousta krásné, precizní práce a hezké zážitky. Můžeš být se svou bilancí spokojená.
  Měj hezké dny, Helena

  • Helenko díky ! Já si říkám, že nic nestíhám… Ale když vidím ten přehled za celý rok, tak si myslím, že jsem toho vytvořila dost. Opatruj se, Lenka.

 6. Leničko moc zdravím nádherné práce líbí se mi to všechno a budu se těšit na nové nápady děkuji..♥♥♥

 7. Tvůj rok šel… jak jinak? KRÁSNĚ TVOŘIVĚ!!!
  Přeji, aby i tento rok 2023 byl také tak kreativní a bez neschopenek😁😁😁

 8. Opět jsem si ráda prohlédla tvůj blog. Nepřeberné množství nápadů, perfektní vypracování a sounáležitost s vnučkami se mi moc líbí. Do nového roku přeji, ať se Ti tak daří i letos. M.

 9. Vůbec není na škodu si Tvoje krásné tvoření znovu prohlédnout.
  Jsi prostě móóóc šikovná.
  Tak ať se Ti stále daří !
  Hanka

 10. Moc hezké věci, i to cestování obohacuje. Máš se čím za uplynulý rok pochlubit a já Ti přeji, aby byla pohoda a zdravíčko sloužilo i letos. ☺

 11. Leni, krása střídá nádheru. Ty umíš vše, na co sáhneš. Obdivuji, jak jsi činorodá))) přeji krásný leden.

 12. Leni, další krásná podívaná. Ten tvůj nádherný věnec, který jsem u tebe vyhrála, zdobí vchodové dveře do domu pořád. Měj pohodový víkend.

 13. Krásné vzpomínání :).
  Ten melounový čuník nemá chybu, když byly děti malé, taky jsem se na melounech vyřádila :D.

 14. Lenko, krásné pokoukáníčko. Oslovily mne ty cvičky, dobrý nápad. A chaloupka pro ptáčky. Moc hezká. No vlastně všechno je pěkné. Měj se fajn. 🙂

 15. Leni, jsi úžasně kreativní a současně i inspirativní pro nás, kteří se kocháme tvými výtvory.
  Děkuji za krásnou podívanou a přeji spoustu dalších báječných nápadů k tvoření.

  • Alenko mockrát děkuju za návštěvu a přání ! Budu se snažit, já moc ráda něco tvořím. Obdivovala jsem u Tebe mimo jiné to množství vánoček ! Měj se hezky, přeju hodně zdraví, Lenka.

 16. Zase smekám i tleskám jak jsi šikovná 🌹 🌺 cvičky jsou boží líbí se mi vše. Leni, tak koukám jak svět je malý já bydlela také v Gagarince přímo naproti Severce hihi…možná se známe 🙂 Měj krásný nový týden a hlavně pevné zdravíčko přeji♥

  • Ivetko, do Severky jsme chodili s bráchou taťkovi pro pivo do džbánku :o). A za Severkou v létě na brouzdaliště. Svět je opravdu malý… Měj se hezky, Lenka.

 17. Leni ráda jsem se pokochala výrobky, které jsi vytvořila.Také bych někdy tvořila, ale bohužel nemám pro koho, děti i vnoučata jsou už dospělí, kluci by měli raději pistolky Tak mám jen ty obrázky. I když čím dál to méně stíhám. Přeji hodně zdravíčka celé Tvoji rodině

 18. Lenko, sice jsem se většinou tvých výrobků kochala už v průběhu roku, protože jsem tvou pravidelnou čtenářkou, ale i tak jsem se ráda koukla ještě jednou. Máš skvělé nápady i fantazii a navíc to máš vždycky precizně provedené a krásně nafocené.
  Přeju hodně nápadů na další tvorbu a radosti z ní

  • Milá Stáňo, mockrát děkuju ! I já jsem Tvojí pravidelnou čtenářskou, obdivuju Tvoji sbírku čajových obalů a ráda se dívám na Tvoje přehledy měsíce a nákupy, to mě baví. Ještě jednou díky, Lenka.

 19. Leni, máš elán, nápady, chuť tvořit a rozdávat radost. Všechno tvé tvoření je hezké. Měj se hezky a ať se daří. J.

 20. Moc ráda jsem si prohlídla další část Tvého loňského tvoření, takto pohromadě je vždy bezva,Leni😊👍
  Těším se na to letošní a věřím, že bude zase plno překvapení a krásné práce 😊🍀🍀🍀
  Přeji pěkné lednové dny, ale když vidím v příspěvku ten meloun, už se těším na léto 🌞

 21. Ahoj Leni,
  moc hezké ohlédnutí. Všechny věci, které vyrábíš, jsou nádherné, ale ty věnce, ty jsou famózní!
  Měj se krásně,
  Hanka z ciculka.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.