Levandulový seriál – Panenka

Levandulový seriál – Panenka

Jen tak, pro radost jsem si ušila jednoduchou levandulovou panenku.

Má kudrnaté vlásky, šaty s motivem mých oblíbených kytiček, bříško plné voňavé levandule a je celá moje.

S kamarádkou, co jsem šila předloni.

Na předchozí díly levandulového seriálu z loňského roku se můžete podívat tady:

LEVANDULOVÝ SERIÁL – PALIČKY

LEVANDULOVÝ SERIÁL – VĚNEČKY

LEVANDULOVÝ SERIÁL – PŘEDSÍŇ

LEVANDULOVÝ SERIÁL – SUŠENKY

66 komentáře k článku: Levandulový seriál – Panenka

 1. Leni, panenky jsou obě moc pěkné. Nezapomněla jsi ani na levandulový věneček a parádní kabelku. Ty jsi holka šikovná, zdravím, pá 😀😉

 2. Leni,jsi úžasně šikovná,tvoříš nádherné věci,kde na to bereš čas?Přeji hezké dny a úspěchy v tvořivé práci…

 3. Tohle je úžasný nápad.Jsi šikulka.Moc ráda vidím email od tebe-pohladí dušičku.Díky.At jsi zdravá a štastná.Krásné dny a dobré nápady.

 4. Leni,panenka je krásná a i kabelky v předchozím příspěvku.A ještě je všechno krásně voňavé.Jsi šikovná a nápaditá.Já mám od loňska uháčkované polštářky a jestli mi dá dcera levanduli,tak je znovu naplním.
  Měj se hezky

 5. Ahoj, Leni,
  panenka je moc krásná, obě se mi líbí. Je to dobrý nápad, než jen naplnit pytlíčky levandulí, vyhrála sis s tím do detailů ☺. To je vlastnoručně vypěstovaná levandule?
  Přeji radost z dalších výrobků. ☺

 6. Levandulka holčička
  má modrá očička,
  vlásky samou lokýnku,
  levandulovou sukýnku.
  A že nemá šáteček?
  Místo něj má věneček.

 7. Můžeš si zpívat – ty jsi taková…levandulová. Opět pro mne inspirující nápad!
  Je u tebe na blogu prostě milo, voňavo, příjemně, pohodově !
  Měj se Leni, krásně !
  Hanka

 8. Leni, krásná panenka, a jak musí vonět! Jsem ráda, že jsi zpátky, a držím palce, aby daly zdravotní problémy pokoj. Už jsem si říkala, co se děje, zda je vše v pořádku…

 9. Ach, ta je teda dokonalá! Zcela chápu potřebu nechat si ji pro sebe. (Nejdřív jsem čekala další dvě, aby měla každá vnučka svoji.)

 10. Ahoj Leni,
  panenka se ti povedla. Moc se i líbí ta látka na šatičky, z té by se mi líbil třeba nějaký ubrus nebo běhoun na stolek v obýváku. Mám ráda přírodní motivy, sedí mi to do bytu.
  Měj se krásně,
  Hanka z ciculka.cz

  • Hani zdravím, to je dobře, že jsi se zastavila na návštěvu. Taky se mi líbí látky s motivem levandulí, ale mám tolik zásob, že už se musím krotit… Ale jsem hadrnice, jak říkávala moje babička. Měj se hezky Hani. L.

 11. Leni, letos jsem se konečně byla na levandulové farmě ve Starovičkách taky podívat. A tento příspěvek mi okamžitě vybavil tu fialovou krásu. Panenku máš pěknou a opět i to parádní nafoceni… radost u Tebe listovat 😊😊

  • Alenko, děkuju za pochvalu. A já jsem ve Starovičkách ještě nebyla. Vloni jsme si s Jani zakoupily nocleh přímo tam a nakonec nejely. Bylo to zrovna těsně po tom tornádu a neměly jsme náladu po takovém neštěstí tam jet. A letos jsme nesladily s Jani naše volné dny, abychom tam mohly jet. Tak snad někdy příště… Lenka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.