Jak šel rok 2021 na mém blogu – 3. část

54 komentáře k článku: Jak šel rok 2021 na mém blogu – 3. část

 1. Leni to je tak nádherné všechno,že se jen divím,kam pořád chodíš na ty nádherný nápady.Přeji krásné dny plné pohody a zdravíčka.

 2. To víš, že se mi vše líbilo už když jsi to uveřejňovala poprvé. Je vidět Tvoje kreativita, šikovnost a je vidět, že to co tvoříš Ti dělá radost. Jak už jsem psala, mám Tvůj blog moc ráda.
  Hezký víkend, Lenko !
  Hanka

 3. Leni docela mě zaujal ten všnečk z klubíček,já tady mám plno klubíček Perlovky na vyšívání,což mě už ,,státní,,oči nedovolí,tak asi zkusím to někdy smotat a udělat věneček,tavná pistole zahálí a zbytků se ráda zbavím….Obdivuji tvojí šikovnost….pa Miluš

 4. Tolik nápadů a vytvořených radůstek! Já nejsem tak šikovná, ale ráda se podívám a možná – dám ten věneček z klubíček. Třeba mě to chytne a budu mít co dát občas na svůj blog ☺
  Přeji příjemný víkend ☺

 5. Musím se Leni pořád opakovat ( a ráda))) úžasné nápady a šikovné ruce. Tohle jen tak nikdo neumí. Máš se čím chlubit. Krásné je to všechno. A tvůj skřítek nám tu dělá jen samou radost.

 6. Leni máš zlaté ruce a jsi opravdu moc šikovná. Růžičky z listí jsem také tvořila…Všechna Tvoje tvorba je úžasná a obdivuhodná. Měj krásný zbytek soboty a pohodovou neděli.

 7. Lenko, s chutí jsem se pokochala i u posledního dílu roční bilance. Tvoříš krásné věci a máš je i moc pěkně nafocené. Přeju do letošního roku hodně tvůřčích nápadů.

 8. Leni, opět krása. Obdivuji, co všechno jsi za rok stihla. Inspirovala jsi mě na podzim, kdy jsem háčkovala listy.
  Měj krásné dny.

 9. Leni, ráda jsem se podívala, ale zapomněla jsi na otázku, co nás zaujalo. Tak to zkusím: Betlém tady vede, to je „dílo století“, už tou pracností, chodím na výstavy betlémů a vidím, co to dá práce, kdo zkoušel keramiku, tak ví, co to obnáší, kdo ne, má zkreslený pohled. Navíc betlém se nedělá asi každý rok, pokud nejsi profi, jeden pak stačí. Tak jako jsem minule vyzvedla dort pro tatínka, tady vyzvednu ty ovocné nanuky. Je vidět, že se podílely i vnučky, tedy Ty ses u toho musela nejvíc otáčet a hlídat to, ale je tam celková atmosféra, takže to je jednička. Zaujala mě háčkovaná pestrá deka i háčkované listy a líbí se mi ten medvěd dole vlevo v brýlích – tomu to moc sekne v té čepici. Byl dobrý nápad ho takhle obléci ☺. Jinak pochvalu zaslouží nafocení těch věcí, to musí také zabrat času a mít nápady.
  https://kaleidoskop-podle-hanky.blogspot.com

  • Hani, moc Tě zdravím a děkuju. Máš pravdu, dá to všechno práci, ale já to jako práci neberu. Mě to baví, je to pro mě nejlepší relax. Vše dělám jen pro radost.

 10. Leni, skvělé, spousta nápadů a jeden hezčí než druhý. Ale u mne rozhodně vede nejúžasnější medvědárium, které znám 👍 Přeji pěkný víkend 🍀

 11. Leni,je to nádhera.zase bych nedokázala vybrat,co se mi líbí nejvíce.Žasnu,jak jsi šikovná a hlavně pilná.Všechno dá hodně času a myslím i trpělivosti.
  Měj hezký sobotní večer

  • Jituš, tvoření je moje celoživotní láska. Nedávno jsem našla svoji úplně první háčkovanou věc, kabátek s čepičkou na malou panenku. Háčkovala jsem to, ještě jsem nechodila do školy. Háčkovat a plést mě naučila babička,šít mamka. Ahoj.

 12. Pěknou neděličku Leni, všechny výtvory se mi moc líbí, máš svatou trpělivost, ale když to člověka baví, tak je to fajn.

  • Rijo, zdravím. Moc jich už nemám, část jsem jich dala pryč. Ani je nesbírám, prostě ke mně nějak přišli a už zůstali, jeden je po mě z dětství a dva z antiku, tak smutně tam na mě koukali…

 13. Líbí se mi všechno, ale betlém tentokrát vede, je krásný. 🙂 I tvoje sbírka medvědů se mi líbí. Taky jim mám, jen je momentálně není kam dát, tak jsou schovaní. Třeba někdy, pro někoho….
  Moc tě zdravím a přeji ti hezký večer.

  • Nikolko, to jsem ráda, že jsem Tě potěšila. Betlém je u nás v rodině oblíbený, máme ho rádi všichni. Staví ho většinou nejmladší syn. Posílám pozdrav.

 14. Lenko, snad se to nebude zdát nepatřičné, ale ráda bych se zeptala: Je něco, co neumíš a nebo co umíš, ale ne krásně? Z tvých ukázek prací jsi asi nejen neskutečně šikovná, ale také s širokým záběrem činností, které umíš. Je to obdivuhodné a krásné a moc přeji, ať se daří i nadále.

 15. Leni, ten tvůj přehled je jako nádherná výstava. Kochám se. Měj pohodové dny plné kreativity.

 16. Moc se mi líbí Vaši medvědi a lituju, že jsem je po dětech neuchovala, jsem spíš na panenky.
  Dělala jsem dýně ze svetrů, to byla rychlovka a na podzim dobrá dekorace. Ovšem co jsem nosila v hlavě hned od začátku, byl domeček pro panenky, zrealizovali jsme s manželem k Vánocům a vyhráli si oba. Snad nevadí, že jsem okopírovala kuchyň „z masivu“ a už v létě si natřela jakési špalíky z výroby oken, také se mi líbila ošatka s jablíčkem, tu jsem z provázku uháčkovala. Do domečku se dá stále vymýšlet a doplňovat, máme veliký. Bohužel jedna z obyvatelek skončila jako štěněcí zábava, po pár minutách byla ex. Sleduji Váš inspirativní blog a přeji zdraví.
  Dagmar

  • Milá Dášo, tak to mám velikánskou radost ! Opravdu moc. Jsem ráda, že je u vás taky kuchyň v domečku z masivu. Ano, domeček lze stále vylepšovat, proto jsem udělala aspoň malou přístavbu z boku. Nápadů bych měla plno, ale vzhledem k tomu, že domeček mají holčičky u nás a musím ho přenášet, když přijedou, tak už přistavovat nebudu. Na panenky jsem taky, a taky na myšičky… Jsem ráda, že se můj blog líbí a inspiruje. To mě dobíjí baterky. Přeju v novém roce vše nejlepší . Lenka

  • Helenko, když jsem si ty přehledy projela, tak jsem si taky říkala, že je toho docela dost. Ale už je rok nový a tak vzhůru do další tvorby… Ahoj

 17. Lenko, vše vše líbilo…betlém nemůžu ukázat manželovi… sbírá. No ja u tohoto blogu a ještě asi několik je, mám pokaždé depresi. Postavila jsem se do špatné fronty, když bylo nadělování šikovnosti a tak jenom v obdivu zírám. Ještě možná vyšívat za světla bych v 72 letech mohla. Nebo jako holka z vesnice drát peří, tkát na stavu, vyhřebelcovat koně…dnes to zní jako pohádka…Leni hodně pohádkových inspirací a trpělivosti s vnučkama. Já na svoji vzpomínám s láskou, hodně mne naučila a dodnes obdivuji jak mohla zvládnout svoji domácnost s 11ti dětmi (ano jedenáct) a ještě mi předávat svoje zkušenosti. Zdraví Míla

  • Mílo, Tvůj komentář mě unikl, tak odpovídám se zpožděním. Moc a moc děkuju za návštěvu, komentář a pochvalu ! Moc si toho opravdu vážím ! No třeba koně jsem já nikdy nehřebelcovala… Jedenáct dětí, to obdivuju. Jak to zvládli ? Já jsem vždycky chtěla velikou rodinu a aspoň pět dětí. Mám tři a pořád jsem měla co dělat, ale jedenáct si opravdu nedovedu ani představit…Měj se moc hezky. Lenka

 18. Tak jsem zavolala manžela a říkal:“ Smekám a užívám si ten nádherný betlém“ takže u něho vede betlém – má jich doma několik. A já smekám jako vždy u všeho.Poklidný čas v novém roce u tvoření, rozjímání a hlavně u péče o potomstvo – Míla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.