Jak šel rok 2021 na mém blogu – 1. část

76 komentáře k článku: Jak šel rok 2021 na mém blogu – 1. část

 1. A mně taky . Milá Leni, to je pohlazení po duši.Nevím jak to vyjádřit lépe.Asi kdybys stála vedle mne tak bych Tě objala…..Posílám velký pozdrav z Plzně. Ivana

 2. Leni, to nejde vybrat to nejhezčí, všechno je krásné. Ale jako malá bych si určitě vybrala ty pokojíčky, to jsem dělávala dceři, ale nebyly tak dokonalé, jako ty tvoje. Teď bych si tak udělala ty bábovky z ledu, ale nemrzne. Byla by to krásná venkovní výzdoba. Leni, obdivuju tě a tiše závidím tvým vnučkám, jakou mají babičku, ale moc jim ji přeju :-)Měj se hezky, ať máš i letošní rok tak tvořivý 🙂

  • Libuško, co bych za to dala, kdybych jako malá holka měla takový domeček pro panenky. Já jsem měla jen takový z krabice od bot, který jsem si sama vytvořila. Moc děkuju. L.

 3. Za mne je prostě všechno skvělé! Já díky alergii vnučky jsem skončila se vším šitím a háčkováním hraček.

 4. Leničko ono se těžko vybírá,ale mě potěšilo to hnízdo s tím ptáčkem.To je tak krásné.Nevím co bych dala na první místo.Já ti přeju,že jsi tak šikovná.Já jsem pravý opak.Krásné a pohodové dny.Hlavně zdravíčko.

 5. Proč vybírat,když jsi taková šikulka,máš hold ,,doufám,,zlaté české ručičky. a já jdu zkoušet ten cik cak…pahezký zbytek dne.Miluš

 6. Pro mě taky je nejhezčí hnízdo s ptáčky. Ale obdivuju tě, že máš tolik REALIZOVANÝCH nápadů pro radost druhých. Ať máš i letošní rok tvořivý, ale hlavně zdraví a nápady ☺

 7. Ahoj Leni,to je inspirace všechno máš moc hezké,ale mě se moc líbí ta deka.Vloni jsem toho moc neudělala byla jsem na operaci pak v lázních a nemohla jsem pořádně sedět tak snad to letos doženu.Moc zdravím.Iveta

  • Ivetko, deka s růžemi se mi moc líbila už v obchodě, jà jsem ji jen vylepšila. Chtěla bych obháčkovat další, co máme doma. Hodně zdraví přeju a vše nejlepší v novém roce.

 8. Leni, pořadí po mě nechtěj! Jsi nesmírně tvořivá, z tvých rukou padají samé skvosty.
  Těším se na ty letošní!
  Pa, Helena

  • Jindro, mám radost, že jses na moje tvoření podívala a líbí se Ti. Moc mě baví tvořit něco rukama, už od mala. Třeba háčkovat jsem uměla dřív než číst. Děkuju.

 9. Leni, Ty jsi neskutečně šikovná a máš můj obrovský obdiv. Co mě dostalo nejvíc, jsou dorty z filcu, ale je fakt, že se mi líbí úplně všechno. Všechno máš perfektně propracované. Jsi opravdová umělkyně a máš vynikající vkus na doplňky. Přeji Ti krásné dny a ť Tě tvorba dál tak baví.

  • Jaruško, když jsem dělala cukrárnu z filcu, muž nepoznal, že dorty nejsou opravdové a hned se k tomu hrnul…Děkuju za reakci, vážím si toho.

 10. Lenko, Tvoje šikovné ruce umí vytvořit krásné věci. Líbí se mi všechno.
  Ať se Ti daří i v tomto roce.

 11. Leni, vybrat jen jednu věc, to fakt nejde. Jsi neskutečně šikovná a nápaditá, a o tom, že bys klidně mohla uspořádat výstavu vlastních výrobků (odpověď na Tvůj komentář) o tom vážně žádná. Návštěvníků by bylo určitě hodně, pá 🍀😊

  • Evi, na výstavě ručních prací jsem se svými výrobky spolupodílela kdysi, ale to už je opravdu hodně dávno… Výstavy tohoto druhu mám moc ráda a ráda je navštěvuju, to mě baví a zajímá. Děkuju a posílám pozdrav.

 12. Lenko, tvoříš krásné věci. A tedy vybrat jednu, která se mi líbí nejvíc snad ani nejde. Skvělá je cukrárna z filcu a panenky v kufříku – z toho musely být vnučky (předpokládám, že to bylo pro ně) nadšené. Moc se mi líbí i krabičky na šití, bezva nápad jsou ti zající s plnými bříšky.. A končím, protože bych nakonec vyjmenovala všechno 🙂
  Měj se krásně a já se budu těšit na další dávku tvých výrobků

  • Stáňo, zdravím. Cukrárna z filcu mě hodně bavila, pořád jsem přidělávala další a další zákusky, až jsem musela přestat, nevešlo by se to do připravené krabice. Panenky v kufříku – to bylo taky prima, tam mě zas bavilo vymýšlet panenkám šatník. Děkuju.

 13. Leni, ty jsi nevyčerpatelná studnice krásných nápadů a úplně klidně bys mohla otevřít prodejničku s dárkovými a dekoračními předměty, vše je neobyčejně profesionálně provedené a přitom tomu nechybí srdíčko. A vtip.
  Většinu výtvorů si pamatuji, ale prohlédnout si je takhle pohromadě je moc milé. A taky docela ohromující. 🙂

 14. Lenko, ty aspiruješ na nejlepší babičku v Evropě a v blízkém okolí! Co počin, to nádhera, nápad, provedení, vše na jedničku s hvězdičkami.U nás máš jistý diplom !
  Posílám vnučce, milovnici medvídků.
  A tobě mnoho pozdravů: Jiřina z N.

  • Jiřinko, s Tebou je sranda… Je pravda, že diplomů zas tolik nemám, poslední asi ze soutěží v psaní na psacím stroji… Taky Tě moc zdravím. L.

 15. Leni, to je nádhera. Líbí se mi všechno a obdivuji, jak jsi nesmírně šikovná. Vnučky Tě musí milovat.
  Přeji fajn dny. D.

 16. Oh, tolik krásy. Nejdříve ještě do nového roku přeji a vyprošuji zdraví, štěstí, pokoj a čas na nádherné tvoření. Nevěděla jsem, čím se kochat dřív. Nádhera. Ale jaká!!! A ještě tak luxusně nafoceno. Prostě krásne je úplně vše. Však jsem moc ráda, že jsem tě nešla a smím k tobě chodit na inspiraci a pokoukanicko.
  Krásné dny.
  Bohunka

  • Bohunko, tak to mě nesmírně těší, že ke mě chodíš tak ráda a nabíjí mě to baterky… Moc děkuju, vážím si toho. Přeju také vše nejlepší do nového roku. Lenka

 17. Leni, tolik jsi toho vytvořila, obdivuju tvoji aktivitu a nápady. Já trpím na panenky, takže za mně všechno kolem nic a taky krabičky na šití a zajíčci. A tak dále…:-))))
  Měj se fajn. Hanka

 18. Ahoj, Leni,
  to, co bych chtěla hlavně pochválit je ten přehled, jak jsi to sestavila a roztřídila, to na tom obdivuji nejvíc. Z výrobků bych na první místo dala krabičky na šití, to je u mne jasné a co na poslední – ty zimní hrátky. Já zimu nemám ráda, ale je spousta těch, kteří zimu milují. Z představených výrobků je jasné, že hodně je toho pro vnučky. Kdo je nemá, nebude takto tvořit. Jen přeji, aby aspoň některá z vnuček chytla tuto tvoji „notu“. ☺ Ať se daří i v tomto roce!
  https://kaleidoskop-podle-hanky.blogspot.com/

  • Hani, zdravím a díky moc. Vnučky zatím ruční práce baví, pokaždé s nimi něco tvořím, baví je vyšívání, už přišívají knoflíky… Jsou ještě malé, tak jdou nadšeně do všeho, ale jestli u toho vydrží dále?

 19. Těžko bych vybírala, když vše je moc a moc hezké.. Když jsem poprvé k Tobě na blog nakoukla, bylo mi jasné, že bude mým oblíbeným.
  Měj se hezky !
  Hanka

 20. Leni opět máš můj velký obdiv a vybrala bych všechny opravdu smekám. Omlouvám se za nepřítomnost recepty ráda pošlu toho Františka i na perníčky jen nevím jak? Zde je to vypisovat pro mne velmi náročné ohledně mého zdraví.

  • Ivet, moc Tě zdravím a děkuju za návštěvu. Tak nic neposílej, to vůbec nevadí. Já jsem si to ani neuvědomila, že to může být u Tebe problém. Měj se hezky a hlavně hodně zdravíčka přeju. Lenka

 21. Leni,to je všechno nádhera,vůbec bych si neuměla vybrat.Obdivuji tvoje nápady a šikovnost.
  Já tíhnu k tomu šití a háčkování a hlavně k polštářkům.Budu si chodit k tobě pro inspiraci.
  Měj hezký víkend

  • Jitko, ahoj. Já jsem na polštářky taky zatížená. Pořád je šiju, háčkuju, maluju… Vše mě celoživotně moc baví, je to pro mě úžasný relax. Měj se hezky.

 22. Leni, krásný nový tok ve zdraví a stále tolik dobrých nápadů přeji ⚛ ღ ♥ Jisi šikulka všechno se mi moc líbí ⚛ ღ ♥

 23. Milá Lenko, všechno je krásné 😊. Obdivuji vždycky nejen výrobky, ale i naaranžování a nafocení. Tvůj blog je to pravé pohlazení na duši. Do nového roku Ti přeju jen to nejlepší a spoustu nového tvoření.
  Marta

 24. Leni zdravím no všechno máš nádherné moc to obdivuji jsi zručná ve všem co vezmeš do ruky ,jak šití tak i háčkováni a ty tvé nápady to je se na co dívat moc děkuji a přeji v tom novém roce zase jenom krásné tvoření opatruj se hlavně ve zdraví ..

  • Renatko, ahoj. Slepičí tašky, to bylo takové veselé šití… Holkám se moc líbily. Děkuju a přeju hodně zdraví a chuti do Tvého tvoření. Lenka

 25. Leni, vše je krásné. Je to jako výstava, ráda jsem si ji prohlédla. Měj pohodovou neděli.

 26. Domeček, cukrárna, ale ono je hezké všechno. Obdivuji tvou preciznost. Ledové svícny jsou také hezké a doufám, že bude mrznout a ve školce s dětmi budeme tvořit kouzlo :o).
  Měj hezkou tvořivou neděli.J.

  • Jani, ahoj. Já mám ráda preciznost, jsem na ruční práce puntičkář. Ledové svícny jsou prima, to se bude dětem určitě líbit. Já budu mít tvořivou neděli v kuchyni, zastaví se cestou ze snowboardu prostřední syn. A pak budu pokračovat v přebírání a vyhazování věcí. Ahoj L.

 27. Ahoj Leni,
  líbí se mi vše, ale ten polštář květina a růžičková dečka, která je obháčkovaná, jsou top:-)
  Měj se krásně,
  Hanka z ciculka.cz

 28. Leni, vše nejlepší do nového roku! Hodně štěstí, lásky a hlavně zdraví celé rodině. Krásné shrnutí se vším tvořením. Některé články si pamatuji, jiné jsou pro mě nové. Samé nádherné věci. Obdivuji, kolik výtvarných technik ovládáš. Favoritem byly malované polštářky pro syna, ty se mi přesně trefily do vkusu.

 29. Ahoj Lenko, moooc se mi líbily háčkované kloboučky na bylinky. Taky mám doma plno bylinek a často i daruji. Takže dobrý nápad – udělat klobouček na darovanou skleničku.
  A moc se mi líbí velikonoční věnečky – ten z cibulek a z omalovaných vajíček – ty jsou boží.
  Krásně tvoříš – to já tolik netvořím, vlastně joo – pletu na moje holky.

 30. Leni, přišla jsem k tobě až během minulého roku, tuším od medvědího česneku, tak jsem se velmi ráda podívala na předešlé tvoření. Máš můj veliký obdiv, ale to ty víš…

  • Jaruško, sama jsem jako dítě nic takového neměla. Mým domečkem pro panenky byla papírová krabice. Tak jsem ho udělala svým vnučkám. Hodně si s ním vyhrají. Mám ho u nás doma, takže si můžu pohrát taky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.